Telefonda Bağımlılık Yapan 5 Oyun | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Telefonda Bağımlılık Yapan 5 Oyun

Mobil oyunlar

Yemek yerken, biriyle konuşurken ve hatta yolda yürürken bile elimizden düşüremediğimiz akıllı cep telefonları, hayatımızın en vazgeçilmezi oldu. Ve bununla beraber bağımlılık derecesinde ellerden düşmez oldu.

Bunun birçok nedeni olabilir. Bunlardan birincisi; bir sevgiliniz vardır, onunla konuşuyorsunuzdur. Diğer bir nedeni film hastasısınızdır, 7/24 film izliyorsunuzdur. Ve daha nedenleri çoğaltabiliriz. Ama bu nedenlerden en önemlisi oyun bağımlısı olmak. Bağımlılık yapan öyle güzel mobil oyunlar vardır ki; kişiyi yemeden içmeden keser ve kendine bağımlı yapar. İşte bağımlılık yapan 5 mobile oyun:

1.Pubg Mobile

Pubg Mobile

Oyun, uçakla sizi 100 oyuncu ile birlikte bir adaya taşıyor. Uçaktan adanın herhangi istediğiniz bir yerine paraşütle atlıyorsunuz. Yere ulaşınca silah, çanta ve benzeri lazım olacak eşyaları toplamaya çalışıyorsunuz. Ve sonra yapmanız gereken şey, 100 kişi arasında sağ kalmayı başarmaktır. Yani kişisel olarak rakiplerini öldürüp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Pubg Mobile, bazı telefonlarda kasma yapma ihtimali var. Pubg Mobile oynuna benzeyen Survival Royale ve Free Fire- Battlegrounds oyunlarını oynayabilirsiniz.

2.Clash Of Clans

Clash Of Clans

Oldukça popüler olan savaş stratejisi bu oyunda, köyünüzü inşa edip askerlerinizi eğitiyorsunuz. Ve içinizdeki canavarı keşfedip çevrimiçi olarak diğer arkadaşlarınızla beraber savaş yapabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla klan kurup diğer rakiplerinizin köylerine saldırabiliyorsunuz. Merak uyandıran ve akıcı oynanışından dolayı bağımlılık yapan bir strateji oyunu olduğunu söyleyebilirim.

3.Kafa Topu

Kafa Topu

Oldukça eğlenceli olan bu oyun sadece kafa ve ayakla oynanabilen bir futbol oyunudur. Karakter seçerek arkadaşlarınızla çevrimiçi maç yapabilirsiniz. Oldukça kızdıran ve sevindiren bir oyun olduğu için bağımlılık yapabilir.

4.Okey Plus

Okey Plus

Facebook ile başlayan bu oyun, sonradan mobil oldu. Hepiniz Okey oyununun ne kadar bağımlılık yapan bir oyun olduğunu biliyorsunuzdur. Bu sefer kıraathanede değil evde çayınızı yudumlarken ya da yatağınızda uzanırken arkadaşlarınızla çevrimiçi okey oynayabilirsiniz.

5.Football Manager

Football Manager

Bir takımın başına geçip, takımı hedefine ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Transferlerin yanı sıra futbol bilginize konuşturarak taktikler uygulayıp başına geçtiğiniz takımı başarılardan başarılara ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Dikkat edin ama kesin bağımlılık yapan bir oyun.

Bir yorum bırakınız...

*

Akıllı telefon özellikleri

Telefon Karşılaştırma Siteleri

Telefon karşılaştırma yaparak sahip olmak istediğiniz akıllı telefonlar için kıyaslama yapmayı kolaylaştırabilirsiniz ...
diskpart liste

Diskpart Aracı İle USB Biçimlendirme Nasıl Yapılır?

USB bellek, günlük hayatta sık kullandığımız depolama birimlerinden biridir. Ebatları ve kolay ...
fornite

OnePlus 8, Fortnite’ı 90 FPS’de Çalıştıran İlk Akıllı Telefon

Akıllı telefon üreticileri her geçen gün oyuncular için yenileme hızı yüksek telefonlar ...
google stadia

Google Stadia Oyun Kolu Artık Android Telefonlarla Kablosuz Çalışıyor

Google Stadia, yavaş ama emin adımlarla ilerliyor.  Google Stadia ile android telefonda ...
oneplus nord

OnePlus Nord Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

OnePlus Nord adı verilen uygun fiyatlı akıllı telefon, OnePlus 8’den daha düşük ...
realme c11

Kusursuz Tasarımıyla Dikkat Çeken Realme C11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon pazarında adından söz ettiren teknoloji firması Realme, düzenlediği özel bir ...
microsoft yüzde hesaplama

Excel’de Yüzde Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel programı içerisinde yer alan formüller her ne kadar bazı kişilere karmaşık ...
Xbox series x

Xbox Series X Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xbox Series X, yeni tasarımı ve geliştirilmiş donanımı ile Microsoft’un piyasaya sürdüğü ...