Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır? | Sonsuz Teknoloji Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır? | Sonsuz Teknoloji

Tubidy Nedir? Nasıl Kullanılır?

tubdy

Müzik dinlemek pek çok insan için vazgeçilmez aktivitelerden bir tanesi ve Tubidy mp3 uygulaması da insanların müzik indirmek ve dinlemek için kullandığı uygulamalardan bir tanesidir. İnsanlar evde, iş yerinde veya diğer mekanlarda müzik dinlemek için farklı uygulamalar kullanırlar ve bu uygulamaların birçoğu ücretli üyelik gerektiren uygulamalardır.

Youtube, Spotify ya da Fizy gibi müzik dinleme ve indirme uygulamaları ücret talep eden uygulamalardır. Bu ücretleri ödemek istemeyen insanlar ise pek çok farklı ücretsiz platformu tercih etmektedir. Tubidy mp3 müzik indirme ve dinleme platformu da bu uygulamalardan bir tanesidir. İşte Tubidy’nin bütün detayları…

Tubidy Nedir?

Tubidy mp3 iPhone ve Android kullanıcılarının müzik dinleme ve indirme sorununu ortadan kaldırmak amacıyla üretilmiş bir müzik ve video indirme dinleme platformudur. Tubidy arama motoru sayesinde kullanıcıların istediği şarkıyı arayabildiği ve indirebildiği bir müzik dinleme uygulamasıdır. Youtube tabanlı olarak çalışan programda indirmek istediğiniz müzik veya video Youtube üzerinde bulunuyorsa Tubidy mp3 müzik indirme programı aracılığıyla müzik ya da videoyu istediğiniz format ve kalitede cihazınıza indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde dilediğiniz müzik ve videoyu izleyebilir ve dahası ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Tubidy mp3 programına App Store, Google Play Store ve arama motoru üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Tubidy mp3 programının nasıl kullanılacağı birçok insan tarafından merak edilmektedir. Ancak Tubidy programı oldukça basit bir arayüze ve kullanıma sahiptir. Tubidy programı üzerinden müzik indirmek veya dinlemek için Tubidy mobil uygulamasına giriş yapın.

tubdy

Ardından ekranın orta kısmında yer alan ‘Arama’ kısmına indirmek veya izlemek istediğiniz müziğin adını yazın ve aramayı başlatın.

tubdy indirme

Arama tamamlandığında arama sonuçları karşınıza çıkacaktır. Buradan izlemek ya da indirmek istediğiniz şarkının üzerine tıklayın.tubdy liste

İndirmek istediğiniz şarkını üzerine tıkladığınızda şarkıyı hangi formatta indirmek istediğiniz soruluyor. Format tercihinizin üzerine tıklayarak devam edin.

tubdy indirme ekranı

Tercinizi yaptıktan sonra müzik dosyasını izlemek mi indirmek mi istediğiniz sorulmaktadır. Burada seçiminizi yapabilirsiniz. Tubidy şarkı indirme işlemi işte bu kadar basit ve kısa süren bir işlemdir. Tubidy mp3 aynı zamanda mp3 dönüştürücü Tubidy olarak bilinen bir programdır.

Tubidy Yasal Mıdır?

Youtube’da yer alan video ve müziklerin tamamı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Tubidy mp3 aracılığıyla indirdiğiniz video ve müzikleri müzikli iş yerlerinde veya düğünlerde kullanmanız suçtur. Ayrıca bu müziklerin satışı yapmanız veya kendi Youtube hesabınız üzerinden paylaşmanız da hak ihlalidir ve suç unsurudur. İndirdiğiniz müzikleri sadece dinlemek maksadıyla indirdiyseniz suç değildir ve yasaldır.

Tubidy mp3 Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda müzik indirmek için oldukça fazla tercih edilen programlardan birisidir. Sizlerde ücretli platformlara üye olmak istemiyorsanız Tubidy’yi kullanabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*

web sitesi için programlama dili

Web Sitesi Yapmak İçin Hangi Programlama Dilini Öğrenmek Gerekir?

Günümüzde bilgiler ve hizmetler artık internet aracılığıyla web sitesi üzerinden dolaşır oldu ...
Windows-10 dep

Windows 10 Veri Yürütme Engellemesi (DEP) Nedir?

Veri Yürütme Engellemesi (DEP), Windows bilgisayarlarda yer alan bir güvenlik özelliğidir. DEP ...
toplama bilgisayar mı hazır bilgisayar mı

Hazır Kurulu Bilgisayar mı? Toplama Bilgisayar mı?

Bir bilgisayar satın almak istediğimizde ne tür bilgisayar alacağımız konusunda tereddüt yaşarız ...
wayfair olayı nedir

Wayfair Olayı Nedir?

Gün geçmiyor ki, internetin hızı kesilmesin. Her geçen gün dünyada internet kullanımı ...
Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu

Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu? İşte Çözüm Yolları

Windows 10 bilgisayarlar artık bir çok kişi tarafından kablosuz mouse ile kullanılıyor ...
ses gürültü engelleyici

Bilgisayarda Ses Gürültü Engelleme Programı

Son bir yıldır evden çalışmak artık yeni normalimiz olmuş durumdadır. Durum böyle ...
İnstagram’da Profilime Kim Baktı

İnstagram’da Profilime Kim Baktı Uygulamaları

İnstagram, platforma üye olan kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video yüklemesini sağlayan sosyal ...
google takvim

Google Takvim Masaüstü Bilgisayarda Çevrimdışı Kullanılabiliyor mu?

Google Takvim, masaüstü kullanıcıları için bir dönem çevrimdışı olarak kullanılabiliyordu. Ancak 2018 ...