Call of Duty Mobile Hakkında Bilmeniz Gerekenler | Sonsuz Teknoloji

Call of Duty Mobile Hakkında Bilmeniz Gerekenler

call of duty

Call of Duty Mobile, 1 Ekim 2019 tarihi itibariyle artık Android ve IOS işlemcilerde hizmet vermeye başladı. Efsane oyunun mobil versiyonunu Google Play Store ya da AppStore üzerinden indirebilmek mümkün. PUBG ve Fortnite gibi Battle Royale oyunlarına rakip olacak Call of Duty Mobile hakkında bilmek isteyecekleriniz bu yazıda.

CALL OF DUTY MOBILE OYUNCULARINA NELER SUNUYOR?

Call of Duty Mobile, toplamda 5 farklı harita üzerinden 6 farklı oyun hizmeti veriyor. Yüksek kalitedeki grafikleri ile de göz dolduran mobile versiyon, emülatörler vasıtasıyla bilgisayar üzerinden klavye kullanılarak da oynanabilecek.

Oyun içerisinde yer alan toplam 6 farklı mod tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Her bir modun kendi içerisinde birden fazla farklı özelliği mevcut ve oyuncunun amacı her mod için farklı bir hale bürünüyor. Oyunda yer alan mod isimleri ise Team Deathmatch, Frontline, Domination, SearchandDestroy, Free-for-all ve Hardpoint olarak değişiyor.

Mobile oyun aynı zamanda 5 adet farklı haritaya da ev sahipliği yapıyor. Oyunda yer alan harita isimleri ise Kill House, Hijacked , CrossFire, NukeTown ve Crash.

OYUN TAMAMEN ÜCRETSİZ VE DONANIMLI

Call of Duty Mobile, tamamen ücretsiz olarak indirilme olanağına sahip. Yalnızca oyun içi bazı alım satımlar da mevcut. Oyunda kazandığınız paralarla ya da gerçek para ile bazı kasaları açarak yeni silahlar elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde yapacağınız alışverişler ise tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Android telefonlar için mobil sistem gereksinimleri en az 2GB RAM ve Android 5.1 gerekir. İOS’ta, oyunu çalıştırmak için bir iPhone’un iOS 9 veya sonraki bir sürümünde olması gerekir.

Bir yorum bırakınız...

*