Turkcell pasaj, türkcell, Türkcell Online işlemler | Sonsuz Teknoloji

Turkcell Pasaj Kullanıma Sunuldu! İşte Detaylar

Turkcell Pasaj

Turkcell son zamanlarda aldığı kararlar ile birlikte kendini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcıların isteklerine göre kendini geliştirmeye devam eden Turkcell aldığı yeni bir karar ile birlikte e-ticaret sistemlerine de atılmış durumda.

Turkcell Pasaj kullanıma sunuldu! Hali hazırda kendi online mağaza özelliğine sahip olan Turkcell işleri biraz daha geliştirerek bir e-ticaret sistemine geçmiş durumda. Söz konusu sistem üzerinde Elektronik ürünlere erişmek mümkün durumda olacak.

Önceki Online mağaza sürümünde sadece Turkcell markası tarafından satılan ürünler yer alıyordu. Ancak yeni açılmış olan sistemde sadece Turkcell değil diğer satıcılar da satışlarda bulunabilecek. Gittigidiyor, N11 ve Hepsiburada gibi sistemlerden harmanlanan bu yeni pasaj artık kullanıcıların kullanımı için açılmış durumda.

Geniş Kategori Hizmeti ile Beğenilere Sunuldu

Turkcell Pasaj sistemi

Turkcell Pasaj sistemi geniş kategori seçenekleri ile birlikte kullanıcıların beğenilerine sunulmuş durumda. Söz konusu sistemin görüntüsü tam olarak bu şekilde.

İçerisinde bulundurduğu kategoriler sayesinde Teknoloji alanının neredeyse her noktasına hitap eden Turkcell kendi operatöründen gelen müşterilerine de özel fırsatlarda bulunmak için kolları sıvamış durumda.

Sadece teknolojik ürünlerin satışı değil oyunların fiziksel kopyalarının da satıldığı bir sistem olarak karşımıza çıkan Turkcell Pasaj sistemine doğrudan ulaşmak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Söz konusu sistem yeni açılmış olmasının da şerefine üye olan ve alışveriş yapan Bonus Flaş kullanıcılarına 1500TL ve üzeri harcamalarda 150TL Bonus ödemesi yapmaktadır.

Esnek Ödeme Fırsatı ve Faturaya Yansıtma Ayrıcalığı

Ödeme

Turkcell pasaj sistemi ile birlikte artık kullanıcıların hayatlarına esnek şekilde ödeme imkânı giriyor. Söz konusu ödeme yöntemleri arasında Turkcell faturasına yansıtma seçeneği de bulunmaktadır.

Öyle ki, satın almak istediğiniz bir ürünü hali hazırda düzenli olarak ödediğiniz telefon faturanıza yansıtma imkânınız bulunuyor. Bu yansıtma işleminden sonra tek yapmanız gereken her ay faturanıza ek olarak gelen ücreti ödemek.

Bunların yanı sıra pasaj üzerinden satın alınan ürünlere en yakın şubeden anında teslim alma gibi şansınız da bulunmakta. İlerleyen zamanlarda gelecek olan güncellemeler ile birlikte Pasaj sisteminin Turkcell Online işlemler sistemine tamamen entegre edilmesi beklentiler arasında.

Bir yorum bırakınız...

*