PlayStation 4, Güncelleme 5.50 | Sonsuz Teknoloji

PlayStation 4, Güncelleme 5.50

update 5

 

Sony, dün PS4’ün yazılımına yönelik en yeni güncellemenin betasını duyurdu. Kullanıcı arayüzü temizleme ve yeni sekmelerle, yakında menüden eski bildirimleri silinebileceğini göreceksiniz.Güncelleme 5.50’a gelen her şeyden önce en faydalısı bildirimlerin temizlenebilmesi gibi görünüyor. Bir şeyler kullanırken etrafın temiz olmasından hoşlananlar için güzel bir güncelleme olacak. İpuçlarından, aylarca dokunulmayan oyunların güncellenmesine kadar olan bildirimleri görmek istemeyenler artık onları temizleyebilecek. Güncelleme yapıldığı zaman, bildirim ekranına gider, seçenekler menüsünü görüntüler ve bildirimleri silebilirsiniz.

Diğer güncellemeler arasında, çocuklarınızın hesapları için oynatma sürelerine sınır koyma, yalnızca belirli bir miktarda günlük oynama imkânı bulunmaktadır. Güncelleme sonrası, çocuğun günlük limitlerine yaklaştıklarında bir bildirimde bulunacak.

Ayrıca, PS Ana Oyunlarını oynarken yeni ana sayfa arka planları içe aktarabilir, müzik akışını gerçekleştirebilir ve satın alınan oyunların listesinden oyunları gizleyebilirsiniz.

 

Bir yorum bırakınız...

*