Uplay Nedir, Ne İşe Yarar, Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Uplay Nedir, Ne İşe Yarar, Özellikleri Nelerdir?

uplay nedir

Son günlerin en popüler dijital oyun servisi olan Uplay platformunu birlikte inceliyoruz. Geçtiğimiz yıllar içerisinde oyun severler CD veya DVD kullanarak bilgisayar üzerinden oyun oynanmaktaydı. İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte oyun tutkusu dijital ortama taşındı. Günümüzde birçok kullanıcı artık oyunlarını internet üzerinden satın alabiliyor ve herhangi bir materyale gerek duymadan internet üzerinden bilgisayarına indirebiliyor.Özellikle son dönemlerde birçok oyun firması kendi platformlarını kurarak Steam benzeri projelerini hayata geçiriyor. Projelerini hayata geçiren firmalardan bir tanesi de Ubisoft. Uplay ismi verilen sistem sayesinde şirket kendi oyunlarını oyun severlere oldukça uygun fiyata sunuyor. Peki Uplay nedir, ne işe yarar, özellikleri nelerdir? Oyun severler tarafından oldukça merak edilen bu soruların yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Uplay Nedir?

uplay oyun

Uplay nedir sorusu, birçok oyun severin merak ettiği konuların başında gelmektedir. Ubisoft firmasının geliştirdiği platform, oyun severlere birçok kaliteli yapımı oldukça uygun fiyattan sunmaktadır. Zaman zaman verdiği ücretsiz oyunlarla dikkat çeken platform, DLC paketleri de satmaktadır.

Uplay Özellikleri

uplay özellikleri

Son dönemin en popüler oyun platformlarından biri olan Uplay özellikleri ile dikkat çekiyor. İçerisinde birçok kaliteli yapımın yer aldığı platform, birçok oyunu oldukça uygun fiyata kullanıcılara sunuyor. Uplay platformunu gelin birlikte inceleyelim.

Aktif Olabilirsiniz

uplay aktif

Tüm arkadaşlarınızı tek bir uygulama üzerinden görebilir, online durumunu öğrenebilir, grup kurabilir ve hatta sohbet edebilirsiniz. Söz konusu uygulama ile oyun içerisindeki aktiflik durumunuzu da arttırabilirsiniz.

Kampanyalar Oldukça Fazla

uplay kapmpanya

Uplay platformu, sürekli yaptığı kampanyalar ile oyun severleri oldukça mutlu ediyor. İndirimlerin yanı sıra zaman zaman verdiği ücretsiz oyunlarla dikkat çeken platform, son dönemdeki yükselişini devam ettiriyor.

Oyun Oyna İndirim Kazan

uplay indirim

Oyun içerisinde kazandığınız 100 Club para ile, dijital alışverişlerinizde %20 indirim kazanabilirsiniz. Kısacası bu platformunda oyun oynayarak ekstra indirimler elde etmeniz mümkün.

Oyun İçerisindeki Kazançlarınızla Ekipman Alabilirsiniz

uplay ekipman

Oyun da yakaladığınız başarı ve tamamladığınız görevlerle birlikte oyun içi para kazanabilirsiniz. Söz konusu paraları ekipman veya kostüm alarak harcayabilirsiniz.

Ücretsiz Etkinliklere Katılabilirsiniz

uplay etkilin

Uplay üzerinden düzenlenen birçok farklı etkinliğe ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Ubisoft firmasının belirlediği bazı oyunları belli tarihler arasında ücretsiz ve herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*