Vodafone Arama Geçmişine Nasıl Bakılır? | Sonsuz Teknoloji

Vodafone Arama Geçmişine Nasıl Bakılır?

vodafone

 

Her ne kadar telefonlarımız konuşma geçmişini kayıt ediyor olsa da bazı zamanlarda hat üzerinden yapılan konuşmalara bakmak gerekebiliyor. Bu gibi durumlar için operatör servislerinin çözümleri bulunmaktadır.

Çoğu zaman kanıt niteliğinde olan arama geçmişlerine nasıl bakılır? Vodafone arama geçmişine nasıl bakılır? Arama geçmişleri detaylı doküman içermese de konuşulma zamanlarını, çağrı dakikalarını ve numaranın belirli bir kısmını gösterebilir.

Söz konusu numara gösterme ve çağrı detaylarını gösterme durumu her operatörden her operatöre değişiklik gösterebilir. Bu gibi durumlarda detaylara erişmek için savcılık kararına ihtiyacınız olabilir.

Vodafone Arama Geçmişi Nasıl Öğrenilir

Arama geçmişleri belirli bir yıl boyunca saklanır. Belirlenen yıla kadar saklanılması her operatör için zorunludur. Dava durumlarında kanıt niteliğinde kullanılabilmesi için kayıt altında tutulan detaylı çağrı kayıtlarına savcılık kararı ile erişmek mümkün.

Vodafone arama geçmişi nasıl öğrenilir? Kendi arama geçmişinize ulaşmak mümkün. Vodafone sistemi üzerinden iletişime geçtikten sonra arama geçmişi dokümanını detaylı olarak alma şansınız bulunuyor.

Arama geçmişini öğrenme işlemleri her operatörden her operatöre farklılık gösteriyor olsa da yöntem konusunda neredeyse birebir aynılar. Bu konuda sadece bazı noktalarda değişiklikler yaparak önereceğimiz yöntemler ile arama geçmişine bakabilirsiniz.

Vodafone arama geçmişine bakma yolları nelerdir?

 • Vodafone yanımda uygulaması veya internet sitesi üzerinden arama geçmişine bakmak.
 • Müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek arama geçmişine bakmak.
 • En yakın Vodafone bayisine giderek arama geçmişine bakmak.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Arama Geçmişine Bakmak

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arama geçmişine bakmak için öncelikle Online işlem için şifre almanız gerekmekte. Online işlem için şifre almak için 7000 numarasına S yazmanız yeterli olacaktır. Ortalama bir dakika sonra gelecek olan şifre ile birlikte vereceğimiz adımları izlemeniz gerekmekte.

 • Güncel Vodafone yanımda uygulamasını indiriyor ve giriş yapıyorsunuz.
 • Faturalı hat sahipleri “Fatura Detayları” sekmesine tıklayarak fatura detaylarına ulaşabilir.
 • Fatura detaylarına tıkladıktan sonra seçenekler bölümünden “Tümü” yazan seçeneği “Çağrı” olarak değiştirmeniz Arama geçmişini görüntüleyebilmeniz için yeterli olacaktır.
 • Faturasız hat sahipleri “TL Bakiyem” seçeneğine tıkladıktan sonra.
 • “Kullanım Detayları” sekmesinden arama geçmişine ulaşabilirler.

Müşteri Hizmetleri ile Arama Geçmişine Bakmak

Söz konusu yöntem sadece Vodafone hat sahipleri için değil tüm hat sahipleri için geçerlidir. Vodafone hat sahipleri 542 numarasını Vodafone hat sahibi olmayan kişiler ise kendi müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcilerine bağlanmalıdır.

 • Müşteri temsilcisine hattınızın canlı destek numarası ile bağlanın bu numara Vodafone için 542’dir.
 • Müşteri temsilcisine “Arama geçmişi dökümünü e-postama gönderin” talebinde bulunduktan sonra sizlere sorulacak özel soruları yanıtlamanız gerekecektir.
 • Kişisel sorular sorulduktan ve cevaplandıktan sonra tek yapmanız gereken Müşteri temsilcisi tarafından gönderilecek olan Mail’i beklemek olacaktır.

Vodafone Bayisinden Arama Geçmişine Ulaşmak

Arama geçmişine ulaşma konusunda en detaylı ve en hızlı sonuç veren yöntem kesinlikle en yakın bayiye gitmektir. Söz konusu bu yöntem de her hat sahibi için geçerlidir.

 • Yeni kimlik kartınız ile birlikte en yakın Vodafone bayisine gidin.
 • Sıranız geldikten sonra yetkili kişiden arama geçmişi dokümanını isteyin.
 • Birkaç imza olayından sonra, talep ettiğiniz süre aralığındaki tüm arama geçmişiniz çıktı şeklinde verilecektir.

 1. Salih
  12:12 17 Ekim 2020 12:12

  Çok güzel bir yazı olmuş gerçekten memnun kaldım ben sizlerde okuyunuz

Bir yorum bırakınız...

*