Xbox Live Nedir ve Fiyatı Ne Kadardır? | Sonsuz Teknoloji

Xbox Live Nedir ve Fiyatı Ne Kadardır?

Xbox live gold

 

Xbox konsolunda oyun deneyimini bir üst seviyeye taşımak isterseniz Xbox Live’a abone olmanız gerekir. Xbox Live ne olduğuna, ücretinin ne kadar olduğuna ve nasıl kayıt olunabileceğine kısaca bir göz atalım.

Xbox Live Nedir?

Xbox Live, Microsoft’un Xbox konsol satırı için çevrimiçi oyun hizmetidir. Xbox ve internet bağlantısı olan herkes, Xbox Live’de arkadaş ekleyerek İnternet üzerinden oyun oynayabilir, demo oyunları oynayabilir ve Netflix gibi eğlence uygulamaları kullanma gibi ücretsiz özelliklerinden yararlanabilir.

Xbox Live denildiğinde, aslında “Premium Xbox Live Gold” hizmeti demektir. Bu, online çok oyunculu oynamak için gereklidir. aynı zamanda her ay ücretsiz oyunlar ile ödüllendirilir, özel indirimler sunar ve  arkadaşlarınızla oyunlar arasında konuşmanıza olanak sağlar.

Xbox Ücretlendirmesi Ne kadardır?

Xbox Live Gold’un etiket fiyatı yılda 60$ ‘dır. Ayrıca 25$ için üç aylık bir abonelik veya 10$ için bir aylık satın alabilirsiniz. Açıkçası, bir yıl abone olmak en iyisidir.

Bununla birlikte, Gold abonelikleri ile ilgili fırsatları sık sık göreceksiniz. Aboneliğiniz bitmeden önce indirimler için göz atın.  Microsoft’un ödül programıyla ücretsiz Altın Ayları kazanabilirsiniz.

Xbox Live’ı Nasıl Alabilirim?

Xbox Live Gold aboneliğini çeşitli şekillerde satın alabilirsiniz. Doğrudan Xbox’unuzdan abone olmak istiyorsanız Xbox düğmesine basın ve Ayarlar sekmesine gidin. Tüm Ayarlar’ı ve ardından Hesap> Abonelikler’i seçin. Burada, Altın üyeliği hakkında bilgi edinin’i seçin ve bir abonelik satın alma işlemine devam edebilirsiniz.

İsterseniz, mağazalarda ve hediye kartları satan diğer yerlerde ön ödemeli Gold kartları satın alabilirsiniz. Xbox Microsoft Store’u açmak için Mağaza sekmesine gidin. Bir kod kullan’ı seçin ve satın aldığınız kodu girin. Geri ödemeyi onaylayın ve abone olun.

Xbox üzerinden abone olma işlemini yapmak istemiyor musunuz? O zaman Microsoft web sitesinden bir kod satın alabilir  ve satın aldığınız abonelik kodunu Web sayfası üzerinden  kodları girerek Xbox Live Aboneliğini aktif hale getirebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*