ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı

Axon 11 SE 5G

ZTE, düzenlediği etkinlik kapsamında 5G bağlantı teknolojisine sahip yeni akıllı telefonunu duyurdu. Axon 11 SE 5G ismi verilen yeni akıllı telefon, teknik donanımı ve kusursuz tasarımıyla birçok kişinin beğenisini kazandı. 3 Farklı modele sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına MediaTek Dimensity 800 işlemcisiyle gelmeye hazırlanıyor. Peki, ZTE firması tarafından tanıtımı yapılan ve kusursuz tasarımıyla birçok kişinin dikkatini çeken Axon 11 SE 5G özellikleri neler?

Axon 11 SE 5G Özellikleri

Tanıtım etkinliği geçtiğimiz günler içerisinde yapılan yeni akıllı telefon Axon 11 SE 5G özellikleri ile dikkat çekiyor. Dörtlü kamera kurulumuna sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına Android 10 işletim sistemiyle gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca Axon 11 5G isimli cihazın bir alt versiyonu olarak lanse edilen yeni akıllı telefonda 5G bağlantı teknolojisi de bulunuyor. Peki, ZTE firmasının tanıttığı yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

1080X2340 Piksel çözünürlüğe sahip olan yeni akıllı telefonun ekran boyutu ise 6,53 inç olarak duyuruldu. Kusursuz ekran tasarımına sahip olan cihaz da ne yazık ki herhangi bir koruma teknolojisi bulunmuyor.

Kamera Özellikleri

Akıllı telefon pazarında adından söz ettirmeye başlayan teknoloji firması ZTE, çıkardığı yeni cihaz ile fotoğraf tutkunlarını epey mutlu ediyor. 48 MP çözünürlüğünde ultra netliğe sahip olan ana kameranın yanı sıra cihazda dörtlü kamera teknolojisi de yer alıyor. Ultra netliğe sahip ana kameraya ek olarak ayrıca cihazın arka tarafında 8 MP, 2 MP ve 2 MP olmak üzere üç farklı kamera daha bulunuyor. Ekrana gömülü bir şekilde gelen ön kameranın çözünürlüğü ise 16 MP olarak açıklandı.

Diğer Özellikler

Android 10 işletim sistemine sahip olacağı duyurulan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına üç farklı versiyonla çıkmaya hazırlanıyor. Gücünü MediaTek Dimensity 800

isimli işlemciden alan cihazın Ram miktarı ise 6 GB ve 8 GB olarak duyuruldu.

4.000mAh Batarya kapasitesine sahip olan cihaz da ayrıca gelişmiş özelliklere sahip hızlı şarj desteği de bulunuyor. Gelişmiş hızlı şarj desteğine sahip olan yeni akıllı telefon, 1 saat içerisinde tam kapasite doldurulabiliyor.

Axon 11 SE 5G Fiyatı

ZTE Firması tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Axon 11 SE 5G fiyatı ile dikkat çekiyor. 6 GB Ram ve 128 dahili depolama alanına sahip en alt versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar 1.998 Yuan (280 dolar), 8 GB Ram ve 128 GB dahili depolama alanına sahip bir üst versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar 2.298 Yuan (322 dolar) ve son olarak en üst versiyon olarak lanse edilen 8 GB Ram ve 256 GB dahili depolama alanına sahip versiyonu satın almak isteyen kullanıcılar ise 2.598 Yuan (364,50 dolar) ödeyecek. 1 Haziran tarihiyle satışa çıkan akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

Sosyal medya para kazanma

Sosyal Medya Platformlarından Nasıl Kazanç Elde Edilebilir?

Günümüzde sosyal medya platformları, iletişim aracından ziyade kazanç kapısı haline gelmiştir. Özellikle ...
cool cleaner

Cool Cleaner Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren mobil cihazlar zamanla yavaşlayabilmekte ve eski ...
Atmaca füzesi

Milli Teknoloji Hamlesi: Atmaca Gemisavar Füzesi

Türkiye son yıllarda savunma sanayisine oldukça başarılı hamleler yapmaktadır. Gerek sınır içerisinde ...
windows 10 ağ

Windows 10’da Varsayılan İndirme Konumu Nasıl Değiştirilir?

Windows 10 bilgisayarda internet’ten indirilen dosyalar, bilgisayarda varsayılan olarak “İndirilenler”  klasörüne indirilir ...
microsoft-excel

Excel’de Başka Bir Sayfadan Veri Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel’de başka bir sayfadan veri çekme işlemi oldukça hızlı ve basit bir ...
yazıcı

Hangi Yazıcı Tercih Edilmeli Tanklı Yazıcı mı Lazer Yazıcı mı?

Günümüz de yazıcılar çeşitli alanlarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Bu kullanımlar doğrultusunda ihtiyaçlara ...
kamapp messenger

Kamapp Messenger Nedir Nasıl Kullanılır?

Kamapp Messenger uygulaması, tamamen yerli imkanlar kullanılarak geliştirilmiş mesajlaşma ve iletişim uygulamasıdır ...
2020 uygulamalar

En Çok İndirilen Uygulamalar ile 2020 Yılı

Dünyanın en sevilen uygulamaları hangileridir, sorusunun cevabı hemen herkes için değişiklik gösterir ...