Twitter Blue Nedir, Özellikleri Nelerdir? ∞ Sonsuz Teknoloji

Twitter Blue Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Twitter Blue

Twitter Blue, sosyal medya platformunun yeni abonelik sistemi olarak biliniyor. Geçtiğimiz günler içerisinde duyurusu yapılan bu abonelik sistemi, kullanıcılara oldukça önemli ve avantajlı özellikler sunuyor. İlerleyen günler içerisinde resmi olarak ülkemizde de sunulacak bu abonelik sistemi, ilk olarak Avustralya ve Kanada’ da bulunan İOS kullanıcılarına sunuldu.

Ek ücret ödemesi yapılarak satın alınan bu abonelik sistemi, aynı zamanda Android tabanlı mobil cihazlara da kullanılabilecek. Peki Twitter Blue nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadardır? Dilerseniz, sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını gelin en kapsamlı şekilde birlikte inceleyelim.

Twitter Blue Nedir?

Twitter Blue Nedir

Twitter Blue, Twitter tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan özel bir abonelik hizmetidir. Ücretli bir yapıya sahip olan bu abonelik hizmeti sayesinde kullanıcılar, çeşitli avantajlardan yararlanarak sosyal medya platformunu son derece aktif bir şekilde kullanabilmektedir.

Twitter Blue Özellikleri Neler?

Twitter Blue Özellikleri Neler

Yeni abonelik hizmeti Twitter Blue özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik sistemine kayıt olan kullanıcılar, standart kullanıcılara göre birçok avantajdan yararlanabiliyor.

Kullanıcılar aylık belirli bir miktarda abonelik ücreti ödeyerek tweeti geri Alma, okuma modu” ve yer işaretleri gibi birçok özelliği kullanabiliyor. Tweeti geri alma özelliği sayesinde paylaştığınız herhangi bir içeriği düzenleyebiliyor veya kolaylıkla silebiliyorsunuz.

Okuma modu olarak adlandırılan özellik sayesinde uzun bir şekilde yazılan Tweetler’i, yazı formatına çevirerek pratik bir şekilde okuyabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra yeni abonelik sisteminde yer işaretleri olarak adlandırılan bir özellikte bulunuyor. Kullanıcılar, bu özelliği kullanarak oldukça kolay ve pratik bir şekilde arşivleme yapabiliyor.

Yeni Abonelik Hizmeti Hangi Cihazlara Sunulacak?

Yeni Abonelik Hizmeti Hangi Cihazlara Sunulacak

Sosyal medya platformu Twitter tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan yeni abonelik hizmeti, ilk etap da İOS kullanıcılarına sunulacak. Sosyal medya platformu tarafından yapılan açıklamaya göre yeni abonelik hizmeti Kanada ve Avustralya’ da İOS kullanıcılarına an itibariyle sunuldu.

Android tabanlı işletim sistemine sahip olan veya diğer ülkelerde yaşayan kullanıcılar ise abonelik hizmetini kullanabilmek için biraz daha beklemek zorunda. Uzmanlara göre yeni abonelik hizmeti, 2021 yılı içerisinde tüm ülkelere sunulabilir.

Yeni Abonelik Hizmetinin Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatı Ne Kadar

Sosyal medya platformu Twitter tarafından geliştirilen ve kullanıma sunulan yeni abonelik hizmetinin fiyatı, ülkeden ülkeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Amerika Birleşik Devletlerin de yer alan bir kullanıcı, bu özelliği kullanabilmek için aylık 2,99 dolarlık bir ödeme yapması gerekiyor.

Twitter Blue abonelik hizmetini ülkemizde kullanmak isteyen kullanıcılar ise aylık 30,99 TL ödemeyi gerçekleştirmesi gerekiyor. İlerleyen günler içerisinde kullanıma sunulacak yeni abonelik hizmetine kayıt olarak sizlerde ekstra özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*