1000 TL Altına Alınabilecek 4 Tablet Bilgisayar | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

1000 TL Altına Alınabilecek 4 Tablet Bilgisayar

tablet bilgisayar

Günümüzde en çok kullanılan cihazların başında tablet bilgisayarlar gelmektedir. Kullanıcıların büyük bir bölümü bu cihazları iş amaçlı kullanırken, diğer bir bölümü ise eğlence amaçlı kullanmaktadır. Hal böyle olunca birçok kişi günümüzde tablet almak için araştırma yapmaktadır. Gerek ülkemizde gerek ise dünya genelinde artan fiyatlar sebebiyle birçok kişi uygun fiyatlı tablet arayışı içindedir. 1000 TL altına alınabilecek tablet bilgisayarlar listemizi gelin birlikte inceleyelim.

Huawei Mediapad T5

Huawei Mediapad T5

Son dönemin en dikkat çeken firmalarından biri olan Huawei firmasının piyasaya çıkardığı ekonomik tabletlerden biri olan Mediapad T5, özellikleriyle dikkat çekiyor. 1080P çözünürlüğe sahip cihaz kullanıcıların karışına 10.1 İnç ekran boyutu ile çıkıyor. Oldukça ince tasarlanmış yapısıyla dikkat çeken tablet bilgisayar, muhteşem ses teknolojiyle ön plana çıkıyor. Çift hoparlörün bulunduğu cihaz, kullanıcılara üstün ses deneyimi sunuyor. Android 8.0 işletim sisteminin kullanıldığı Mediapad T5, 1.7 GHz işlemci hızına sahip. Giriş seviyesine hitap eden bu tablete 850 TL gibi bir fiyata sahip olmanız mümkün.

Lenovo Tab M8

Lenovo Tab M8

Özellikleri baz alındığında giriş seviyesine hitap eden LenovoTab M8, kullanıcıların karşısına 8 inç ekran boyutuyla çıkıyor. 2 GHz işlemciye sahip tablet bilgisayarda aynı zamdan 2 GB RAM bulunuyor. 32 GB Depolama alanına sahip cihazda aynı zamanda microSD kart desteği bulunuyor. Oldukça düşük özelliklere sahip bu cihazı 650 TL gibi düşük bir ücrete bulabilmek mümkün.

Everpad SC-725

Everpad SC-725

 

Giriş seviyesine hitap eden Everpad SC-725 isimli cihaz, 7 inç boyutundaki ekranıyla dikkat çekiyor. 1.80 Ghz işlemciye sahip tablet bilgisayarda aynı zamanda 1 GB RAM bulunuyor. Oldukça düşük bir RAM miktarına sahip olan Everpad SC-725, Android 8.1 işlemcisiyle kullanıcıların karşısına geliyor. 2 MP Çözünürlüğünde ana kamerası bulunan tabletin batarya kapasitesi ise 2100mAh olarak biliniyor. Oldukça düşük özelliklere sahip bu cihazı 450 TL gibi düşük bir ücrete bulabilmek mümkün.

Samsung Galaxy SM-T290NZ

Samsung Galaxy SM-T290NZ

Teknolojinin öncü firmalarından biri olan Samsung firmasının çıkardığı bu cihaz, 8 inç ekranıyla dikkat çekiyor. 2 GHz işlemci hızına sahip tabletin aynı zaman da 32 GB depolama alanı mevcut.Kullanıcılara sunulan microSD kart desteği sayesinde cihazın depolama alanını yükseltilebiliyor. Android P işletim sisteminin yüklü olduğu cihazın ana kamerası ise 8 MP çözünürlüğe sahip. Giriş seviyesine hitap bu cihazı 900 TL gibi düşük bir ücrete bulabilmek mümkün.

Bir yorum bırakınız...

*

mobil internet

Android Telefonlarda Veri Kullanımı Nasıl Sınırlandırır?

Mobil internet teknolojisinin hayatımıza girmesiyle birlikte, birçok kullanıcı da işlerini akıllı cihazlarından ...
Honor Play 4 Pro

Üst Düzey Özelliklere Sahip Akıllı Telefon Honor Play 4 Pro Tanıtıldı

Huawei firmasının alt markası olarak bilinen Honor şirketi, düzenlediği özel lansman kapsamında ...
windows 10 ağ

Windows 10 Bilgisayarda Görev Çubuğu Düzenleme

Windows 10 işletim sistemi bilgisayarlarda görev çubuğu,  bilgisayar kullanımında en önemli özelliklerden ...
samsung akıllı telefon

Bütçe Dostu Telefon Samsung Galaxy M01 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği lansman kapsamında bütçe dostu yeni akıllı telefonunu duyurdu ...
Lenovo Legion

Lenovo Legion Özellikleri Belli Oldu

Lenovo firması, yeni oyuncu telefonu Lenovo Legion için çalışmaları sürdürüyor. Oldukça güçlü ...
Ağ güvenliği

Ağ Güvenliği Nedir Nasıl Sağlanır?

Ağ güvenliği konusu gelişen teknolojilerle birlikte her geçen gün daha önemli hale ...
adobe

Adobe Programları ve Özellikleri Nelerdir?

Adobe programları birbirlerinden farklı özelliklere sahiptir ve özellikle profesyoneller tarafından tercih edilirler ...
Axon 11 SE 5G

ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı

ZTE, düzenlediği etkinlik kapsamında 5G bağlantı teknolojisine sahip yeni akıllı telefonunu duyurdu ...