2020 Yılında Xbox ve PlayStation için Çıkacak 5 Konsol Oyunu | Sonsuz Teknoloji

2020 Yılında Xbox ve PlayStation için Çıkacak 5 Konsol Oyunu

konsol oyunu 2020

 

2019 Yılı oyuncular için unutulmaz bir yıl olduğu gerçek. Birbirinden güzel yapımların karşımıza çıktığı bu yıl farklı türleri de beraberinde getirdi. Kendimizi bir oyunda kargo taşırken diğer oyunda yeni bir insan topluluğu keşfetmeye çıktı. Her türden oyunun çıktığı bu yılda efsanelerin bazıları da aramıza geri döndü.NeedforSpeed, Heat ismini verdiği oyunla hayranlarının karşısına çıktı. Kuşkusuz unutulmaz yılların arasına giren 2019 yılı birçok oyuncuyu mutlu etmişe benziyor.

2020 Yılı ise oyuncular için şimdiden unutulmaz bir yıl olacağı görülüyor. Zira uzun zamandır ertelenen veya beklenen yapımlar çıkışını yapacak. Her ne kadar oyun severler 2020 yılından önceleri pek beklentisi olmasa da üst üstte gelen açıklamalarla kendilerinden geçmişe benziyor. 2020 Yılında çıkacak 5 konsol oyunu listemizi gelin birlikte inceleyelim.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion

Kuşkusuz ilk oyunda başlayan aksiyon ikinci oyunda en üst düzeye çıkmıştı. Geçtiğimiz iki oyunda olduğu gibi yine bu oyun da Hack temelleri üzerine kurulu olduğu görülüyor. Açıklanan bilgilerde en dikkat çekici özellik ise farklı karakterleri kullanabiliyor olmamamız. Kullandığımız her farklı karakterin ayrı özellikleri olması da oldukça iyi düşünülmüş bir ayrıntı. Oyun 6 Mart 2020 tarihinde bizlerle olacak.

Sonunda Cyberpunk 2077 Geliyor

Uzun süredir üzerinde çalışılan oyun defalarca erteleme almış ve oyuncular artık oyunun çıkışından umudu kesmişti. Fakat yapımcılar tarafından yapılan açıklamada oyunun çıkış tarihi açıklandı. 16 Nisan 2020 yılında çıkacak oyun ileride Türkçe desteği alabilir. Açık dünyada geçecek hikaye geleceğin siber dünyasında geçiyor. İnternet ve teknolojinin üst düzey kullanıldığı bu yıllarda karakterimiz ile amansız bir yolcuğa çıkacağız. Aksiyonun hiç bitmeyeceği bir oyun olan Cyberpunk 2077 ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

The Last of US Part 2

TheLast of US Part 2

 

Sony firmasının kalesi olarak adlandırılan oyun oyuncular tarafından uzun süredir bekleniyordu. İlk oyunda yakalanan satış başarısı ve hikayesiyle dikkat çeken oyun kuşkusuz herkesin takdirini kazanan yapımlardan biriydi. Türkçe olmasıyla dikkat çeken oyunun çıkış tarihi ön sipariş açıldıktan sonra bir anda ertelendi. Oyuncular büyük bir endişeye kapılsada oyun 29 Mayıs 2020 tarihinde yine Türkçe olacak şekilde bizlerle olacak.

Marvel Avengers

Marvel Avengers

2020 Yılında çıkacak 5 konsol oyunu listemizde mutlaka yer alması gereken oyunlardan bir tanesi. Kuşkusuz süper kahramanlı oyunların günümüzde bu kadar tutulacağı kimsenin aklına gelmezdi. Mesafeli olarak bakılan bu oyun türünde algılara Spiderman yıkmış oyuncular tarafından tam not almıştı. Çok geçmeden MarvelAvengers duyurusu yapıldı. Hikaye ve online tabanlı olacak bu oyunda 5 farklı karakteri yönetebileceğiz. Oyun karşımıza 15 Mayıs 2020 yılında gelecek.

 Halo Infinite

Halo Infinite

2020 Yılında çıkacak 5 konsol oyunu listemizde bu sefer Microsoft firmasına ait özel bir oyun yer alıyor. Halo serisinin yeni oyunuyla 2020 yılında bizlerle olacak. Uzun zamandır beklenen oyun hikaye odaklı olacağı fakat online modlarında bulunacağı açıklandı. Bu oyun hakkında çok detaylı bir bilgi bulunmasa da net tarihin verilmeme sebebi yeni konsolla geleceği düşüncesi. Oyun hem Xbox One hem de bilgisayara çıkacağı biliniyor. Son anda gelen bilgiler de değişiklik olmaz ise Xbox platformunun yeni konsoluna da çıkacağı biliniyor.

Bir yorum bırakınız...

*