AirBrush Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

AirBrush Nedir? Özellikleri Nelerdir?

airbrush

Gelişen teknolojiyle birlikte, günümüzde kullanıcıların büyük bir kısmı herhangi bir ek uygulamaya gerek duymadan çektikleri fotoğrafları kolaylıkla akıllı telefonlarından düzenleyebiliyor. Bazı kullanıcılar ise akıllı cihazlarındaki özelliklere ek olarak mobil uygulamalar ile fotoğraflarını düzenlemek istiyor. Mobil uygulamayla fotoğraflarını düzenlemek isteyen kullanıcıların karşısına ise AirBrush isimli uygulama çıkıyor. Peki, AirBrush nedir, özellikleri nelerdir? Birçok akıllı telefon kullanıcısı tarafından son derece merak edilen ve sıklıkla sorulan bu sorunun yanıtını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

AirBrush Nedir?

Mobil fotoğrafçılık uygulaması olan AirBrush sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlarından ve tabletlerinden çektikleri fotoğrafları son derece profesyonel bir şekilde düzenleyebilmektedir. Ayrıca dileyen kullanıcılar, düzenlenen fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşabilmektedir.

AirBrush Özellikleri

Günümüzün en popüler fotoğraf editörlerinden biri olan AirBrush özellikleri ile dikkat çekiyor. Söz konusu mobil uygulama sayesinde fotoğraflarınızı son derece kolay bir şekilde düzenlerken aynı zaman da çeşitli efektlerde verebilirsiniz. Peki, son dönemin en popüler fotoğraf editörlerinden biri olan AirBrush isimli mobil uygulamanın diğer özellikleri nelerdir?

Fotoğraflarınızı Düzenleyin

AirBrush uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı son derece profesyonel bir şekilde düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Yüzünüz de meydana gelen sivilceleri ortadan kaldırabilir, pürüzsüz bir cilde sahip olabilir, dudaklarınızı olgunlaştırabilir, gözlerinizi büyütebilir veya saç şeklinizi son derece kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınıza Efekt Verin

Mobil uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde fotoğraflarınıza efektler verebilirsiniz. Fotoğraflarınızın canlılığını arttırabilir, rengini açabilir, kırpabilir veya derinlik ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Paylaşın

Mobil uygulama içerisinden düzenlediğiniz fotoğrafları son derece kolay bir şekilde tüm sosyal medya hesaplarınızdan yüksek çözünürlük garantisiyle paylaşabilirsiniz.

AirBrush Fiyatı

Fotoğraf düzenleme editörleri arasında son derece popüler olan AirBrush fiyatı ile dikkat çekiyor. Temel de ücretsiz olarak sunulan mobil uygulama da kullanıcılar ek özelliklerden yararlanabiliyor. Ek özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcılar aylık 12 TL, yıllık ise 140 TL ödeyerek Premium paketini satın alabilir. Aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerini tıklayarak mobil uygulamayı 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir, Premium paketini satın alabilir veya uygulamanın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

AirBrush uygulamasını Android cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.
AirBrush uygulamasını İOS cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.
AirBrush uygulamasının tanıtım videosunu izlemek için  tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*

ssd ve hdd

İkinci El SSD veya HDD Alınır Mı?

Bilgisayar toplamak isteyen veya bilgisayar donanımlarını yükseltmek isteyen kullanıcılar bütçelerinin kısıtlı olması ...
gmail

Gmail E-posta Gelmiyor Gmail Neden Çalışmıyor? 

Gmail, her android kullanıcısının kullanmak zorunda olduğu ve güvenilir bir e-posta hizmetidir ...
vram

Bilgisayarda VRAM Nasıl Artırılır?

Bilgisayarların iyi bir performans için işlemci (CPU) gibi, ekran kartının (GPU) da ...
youtube yorum gözükmüyor

YouTube’da Yorumlar Gözükmüyor Sorunu

YouTube’da videolar için yorum yapmak, videoyu ve Youtube kanalını popüler hale getiren ...
kopyala yapıştır sorunu windows 10

Windows 10’da Kopyala ve Yapıştır Çalışmıyor

Windows 10 bilgisayarda çalışan bir işlemin aniden çalışmaması can sıkıcı olmaktadır. Windows  ...
android ram

Android Telefonda RAM Nasıl Arttırılır?

Android telefonun 64 GB veya daha fazla depolama alanı olsa bilse telefonun ...
internet veri kullanımı

İPhone ve Android’te Twitter İnternet Veri Kullanımı Azaltma

Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformları Android ve İphone telefonlarımızda önemli ...
Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı telefon, cep telefonlarının sunduğu klasik özelliklere, bilgisayar özellikleri de eklenerek tasarlanmış ...