Twitter'da Tüm Tweetleri Silen Yardımcı Siteler | Sonsuz Teknoloji

Twitter’da Tüm Tweetleri Silen Yardımcı Siteler

tweet sil

Günümüzde sosyal medyanın devleri arasında yer alan twitter, çoğu kişinin olmazsa olmazı. Bununla birlikte işletme hesapları da günden güne çoğalıyor ve kurumsal firmalar işletmelerini sosyal medyaya taşıyarak geliştirip, tanıtıpla büyütmektedir.

Kurumsal firmalar ürünlerinin her türlü tanıtım ve reklamını facebook, twitter ve instagram gibi platformlarda yapmaktadır.Olaylardan ve gündemdeki gelişmelerden, haberlerden haberdar olmamızı sağlayan twiter, facebook gibi platformlar aynı zamanda muazzam bir reklam kaynağı ve iyi kullanıldığında çok verimli bir müşteriye dönüşebilmektedir. Ancak sosyal medya kullanmanın da her konuda olduğu gibi inceliği ve uzmanlık isteyen tarafları var ki şimdilerde ‘sosyal medya uzmanlığı’ diye bir mesleğin varolup bu derece popüler olmasının sebebi de bu.

Kullanıcılar kişisel veya kurumsal twitter hesaplarında herhangi bir nedenle tüm tweetlerini zahmetsizce ve tek tıkla silmek isteyebilirler. Twitter maalesef henüz böyle bir imkan sunmuyor. En fazla hesabı silebiliyorsunuz. Twitter hesabınızdaki tüm tweetleri tek veya birkaç tıkla silmeniz için kullanılabilecek birkaç uygulama mevcuttur. İşte bunlardan bazıları:

Twitwipe

Twitwipe platformuna, twitter için kullandığınız e posta,kullanıcı adı veya telefon numaranız ve şifrenizle girilir. En popüler ve işe yarayan uygulamalardan birisidir.Uygulama sayesinde twitler tek tek silmek yerine tek tıkla hepsi birden silinir. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta şudur ki silinen twitler asla geri gelmeyecektir.

Tweeteraser

Tweeteraser, sıkça kullanılan işe yarar bir uygulamadır. Seçimli tweet silmek için kullanılır.Öncelikle;

1)Uygulamaya twitter hesabına girilirken kullanılan e posta ve şifre bilgileri kullanılarak giriş yapılır.

2)Silinmesi istenen twitler tek tek seçilerek topluca silinir.

Böylelikle uygulama size sınırlı ve toplu tweet silme imkanı sunar. Bu uygulamanın diğerinden farkı ise tek seferde en fazla 350 tweet silinebilir.

Tweetdelete

Tweetdelet ise toplu olarak tüm tweet geçmişini temizlemenin en iyi sonuç veren yoludur. Diğerleri gibi sınırlı silme kısıtlaması yoktur. Uygulamaya Twitter’da kullanılan kullanıcı bilgileriyle girilir ve tüm tweetler geri gelmeksizin tek tıkla otomatik olarak silinir. En çok kullanılan uygulamadır. Tek tıkla tüm tweet geçmişi hızlıca temizlenir. Bu platformda toplu tweet silme işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için bu makaleyi inceleyin.

Bir yorum bırakınız...

*