Android için En iyi Müzik Çalar Uygulamalar | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Android için En iyi Müzik Çalar Uygulamalar

android, müzik çalar
Android telefonlarda yerleşik müzik çalar uygulaması vardır. Bunun yanında Google Playe Store’da da kullanışlı birçok müzik çalar uygulaması yer alır. Bu makalede, alternatif kullanabileceğiniz müzik çalar uygulamalarından bahsedeceğiz.

foobar2000

Foobar2000, Android 4.0 arayüzü görünümü ve klasör tabanlı tasarımı ile gösterişli değil ve diğer uygulamalarda bulunan gelişmiş özelliklerin çoğu yoktur. Başlangıç için ücretsiz denemeye değer bir uygulamadır.

Musicolet Müzik Çalar

Musicolet Müzik Çalar,  uygulama içinde reklam içermeyen, İnternet bağlantısına ihtiyaç duymayan ve herşeyden önemlisi ücretsiz bir uygulamadır.

Ekolayzır, uyku zamanlayıcısı, gömülü şarkı sözleri ve tam kapsamlı klasör taraması gibi özellikleri mevcuttur. Kullanıcı arayüzü hoş ve basittir.

PowerAmp

PowerAmp, 50 milyondan fazla indirme ile harika bir müzik çalar uygulamasıdır ve mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bir müzik çalar. PowerAmp, iki hafta ücretsiz deneme süresi var. Deneme süresi bitiminde memnun  kalırsanız satın alarak Pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

PowerAmp, çoğu müzik çalara göre daha karmaşık bir arayüze sahiptir, temalar, şarkı sözleri desteği, widget’lar ve çeşitli çalma listeleri gibi bir dizi özelliği barındırmasıdır.

Shuttle

Shuttle, tasarımı hoş ve birçok seçenek sunan bir başka güzel müzik çalardır. Çalma listesi desteği, uyku zamanlayıcısı, aralıksız çalma ve birçok tema seçeneği ve herhangi bir müzik çalardan beklenen tüm standart özelliklerin hemen hemen hepsi mevcuttur.

Chromecast desteği, etiket düzenleme, klasör tarama ve ek temalar istiyorsanız, Pro sürümünü 1.50 dolara satın almanız gerekir.

BlackPlayer

BlackPlayer, etkileyici özellik seti sayesinde müzik tutkunları için sağlam bir seçimdir, Ücretsiz sürümünü kullanabilrsiniz,  ancak çoğu daha fazla özellik ücretli sürümü BlackPlayer Ex

uygulamasında mevcuttur.

Şarkı sözleri desteği, bassboostlu ekolayzır ve 3D surround sanallaştırıcı, scrobbling ve daha fazla kullanışlı özelliklerle dolu, reklamsız bir arayüz vardır. Ayrıca mp3, wav ve ogg gibi tüm standart müzik dosyası formatlarını da destekler.

Pulsar

Pulsar, en çok oy alan müzik çalarlardan biridir. Kullanımı kolay, temiz ve minimal bir arayüz sunar. Çok fazla gelişmiş özelliğe sahip değildir, ancak çalma listeleri, ana ekran widget’ları, kilit ekranı kontrolleri, aralıksız çalma, çapraz geçiş ve uyku zamanlayıcısı gibi tüm standart özellikleri mevcuttur.

Retro Music Player

Retro Music Player, en iyi görünen müzik oynatıcılarından biri yapan benzersiz bir arayüze sahip olmasıdır. Kütüphane şarkılar, albümler, sanatçılar ve çalma listelerinde sıralanmıştır. Klasörlere göz atmak da mümkündür. Ayrıca, uygulama widget, kilit ekranı kontrolleri, etiket düzenleme, aralıksız oynatma ve tüm normal özellikleri sunar.

Google Play Müzik

Bir müzik akışı hizmeti olmanın yanı sıra, Google Play Müzik cihazınızda yerel şarkıları çalabilecek ücretsiz bir uygulama sunar.

Diğer seçeneklerden bile daha az kişiselleştirme seçeneği sunar. Temayı bile değiştiremezsiniz, ancak tüm temel işlemleri yerinde yapar ve kullanışlı bir lockscreen için uygun widgetlar sağlayarak Android cihazlarınızla iyi bir şekilde bütünleşir. Kilit ekranınızda istediğiniz resmi koyabilirsiniz.

Ayrıca Play Music’in bulut platformuna 50.000’e kadar kendi şarkınızı yükleyebilir ve bunları mobil cihazınıza, bilgisayarınıza veya Android TV’nize aktarabilir veya indirebilirsiniz.

Pi Müzik Çalar

Pi Müzik Çalar , klasör desteği, çalma listeleri, uyku zamanlayıcısı ile karıştırılmış şık bir kullanıcı arayüzü sunar ve hatta sesli kitap ve podcast

‘ler için destek sağlar.

Ayrıca herhangi bir mp3 dosyasını kesip varsayılan zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Pi Music Çalar’ın ücretsiz sürümü reklamlarla desteklenir, ancak reklamsız bir sürüm için uygulama içi satın alım yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*

google kitaplığım

Google Kitaplar Nedir ve Nasıl Kitap Bulunur?

Google’da sadece kitap bulmak istiyorsanız, kitap bulma işlemini Google kitaplar arama motorundan ...
Youtube e-posta bildirimler

Google, YouTube E-posta Bildirim Göndermeyi Sonlandırıyor

Google, YouTube e-posta bildirimlerini  gelecek haftadan sonra artık göndermeyeceğini duyurdu. Youtube kullanıcıları, ...
pc monitör sinyal yok

Bilgisayar Monitöründe “Sinyal Yok” Hatası

Bilgisayar çalışıor ancak bilgisayar monitörü “Sinyal yok” hatası yazıyorsa kontrol etmeniz gereken ...
twitter güvenlik sorunu

Twitter, Android Kullanıcıları için Güvenlik Sorunu Hakkında Uyardı

Twitter, Android kullanıcılarını, bilgisayar korsanlarının direk özel mesajlara erişmesine olanak verebilecek kritik ...
konsol tv

PlayStation 5 veya Xbox Series X için Hangi Özelliklerde TV Gereklidir?

PlayStation 5 ve Xbox Serisi X konsolları 2020 yılına damgasını vuracak. Bu ...
ekran kartı öğrenme

Windows 10’da Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Çoğu Windows kullanıcısı sahip olduğu ekran kartının özelliklerini bilmiyor. Fakat Windows için ...
samsung note 20 ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, Samsung Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra telefonalarını resmen duyurdu ...
QuitNow-Stop Smoking

Sigara Bırakma Uygulaması QuitNow-Stop Smoking Özellikleri

Mükemmel bir uygulama olan quitNow-stop smoking sayesinde sigara bırakmak için önemli bir ...