Apple AirPods Max Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Apple AirPods Max Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple AirPods Max

Dünyanın en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, ilk kulak üstü kulaklığını geçtiğimiz gün içerisinde sürpriz bir şekilde duyurdu. Uzun zamandır beklenen ve Apple AirPods Max ismi verilen cihaz hem zarif tasarımı hem de üstün teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekti. Tek bir şarj ile 20 saate kadar kullanım imkânı vaat eden yeni ürün, performans bakımından da kullanıcıların takdirini kazandı. İşte, yeni ürünün ayrıntılı ve detaylı özellikleri…

Apple AirPods Max Özellikleri

Apple AirPods Max Özellikleri

Apple şirketi tarafından sürpriz bir şekilde tanıtılan ve şirketi ilk kulak üstü kulaklığı olan Apple AirPods Max özellikleri ile oldukça göz kamaştırıyor. Aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip olan yeni cihaz, son derece farklı sensörler ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. İşte, yeni ürünün diğer önemli ve ayrıntılı özellikleri

Ses ve Sensör Özellikleri

Ses ve Sensör Özellikleri

Donanımsal olarak son dönemin en iddaalı cihazlarından biri olan yeni ürün, aktif gürültü engelleme teknolojisi ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son derece dinamik bir yapıya sahip olan cihaz da ayrıca Adaptif Ekolayzır teknolojisi de bulunuyor.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak yeni ürün de pozisyon sensörü de yer alıyor. Son derece gelişmiş özellikler vaat eden yeni ürünün diğer sensörleri ise Jiroskop, İvmeölçer ve Optik sensör olarak duyuruldu.

Diğer Özellikler

Diğer Özellikler

Hem tasarımsal hem de donanımsal olarak oldukça üst seviye de bir cihaz olan yeni ürün, kullanıcılarına tek bir şarj ile 20 saate kadar kullanım süresi vaat ediyor. Bluetooth 5.0 özelliği ile birlikte piyasaya çıkacak olan yeni cihaz mikrofon yapısıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Ses yakalama teknolojisi için 3 adet mikrofona sahip olan yeni ürün, gürültü engelleme teknolojisi için ise 8 adet mikrofon kullanıyor. Tek bir çeviri hareketi ile ses seviyesini ayarlayabileceğiniz yeni ürün de Apple H1 kulaklık çipi bulunuyor.

Apple AirPods Max Türkiye Satış Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Apple AirPods Max Türkiye Satış Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Apple şirketi tarafından sessiz sedasız tanıtılan yeni cihaz Apple AirPods Max fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 5.699 TL fiyatına sahip olan yeni ürün, farklı renk seçenekleriyle birlikte 15 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulacak. Kutu içerisinde şarj aletinin de olacağı yeni ürünün ne kadar satacağı ise şimdiden oldukça merak konusu oldu.

Bir yorum bırakınız...

*