Call of Duty Mobile Sezon 11 Geliyor İşte Gelen Yenilikler | Sonsuz Teknoloji

Call of Duty Mobile Sezon 11 Geliyor İşte Gelen Yenilikler

call of duty seoson 11 güncelleme

Call of Duty Mobile Season 10 yakında sona ermek üzere ve oyuncular Call of Duty Mobile Season 11 için gözler yollarda heyacan ile bekleniyor. Yeni sezon 11, çıkış tarihi aynı zamanda oyunun yıl dönümüne denk geldiği için yeniliklerle ilgili çok daha fazla beklenti ve çok daha fazla heyecan var. Activision şimdiye kadar hepsini gizli tutarak sezon 11 hakkında neredeyse hiç bilgi vermedi. İnternet ortamından çıkan sızıntılara göre işte Call of Duty Mobile Season 11 ile gelecek muhtemel yenilikler.

Call of Duty Mobile Cranked Mode

Call of Duty Mobile için “Cranked Mode” adlı yeni bir çok oyunculu mod geliyor. Bu mod, Call of Duty Ghosts’ta tekrar tanıtılmıştı. Cranked Mode ile her bir oyuncuyu öldürdüğünüzde, hızınız daha da artıyor. Hız olarak diğer oyunculardan daha fazla avantaj elde etmek için daha fazla oyuncu öldürmeniz gerekiyor.

Giriş Ödülleri

Gelecek olan Call of Duty Mobile 11 sezonundaki yeni giriş ödülleri bölümü, oyunculara arka arkaya girişler için günde iki ödül alacak. Bu sefer ödüllendirilecek silah, Kn44 olarak görünüyor. Ayrıca her gün verilen 10 XP kartı olacak.

Yeni Operatör Becerisi

Play Store açıklaması sayesinde Tracker Operatörü becerisinin yeni sezona geldiğini görüyoruz. Yeni Battle Pass ile geleceğini düşünüyoruz, muhtemelen oyuncular için ücretsiz bir kilit açma olacak. Sezon 4’te oyundan kaldırılan Zombies özelliği de bu sezon battle royale unvanına geri dönecek.

Call of Duty Mobile Season 11 ne zaman çıkıyor?

Daha fazla özelliği muhtemelen yeni sezonun piyasaya sürülmesi ile göreceğiz. Yeni sezonun çıkmasına çok fazla bir şey kalmadı. Call of Duty Mobile Season 11, 14 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Rütbe sıfırlama da büyük olasılıkla aynı tarihte yapılacak.

Bir yorum bırakınız...

*