Fast and Furious Crossroads oyunu tanıtıldı | Sonsuz Teknoloji

Fast and Furious Crossroads oyunu tanıtıldı

Otomobil tutkunlarının sıkı bir şekilde takip ettiği seri halinde bir film olan Fast and Furious’un şimdide oyun versiyonu oyun severler ile buluşmayı bekliyor. Serinin heyecanını ve aksiyonunu beyaz perde haricinde oyun severlerin kullanımına sunacak olan Fast and Furious Crossroads oyununun fragmanı yayınlanarak çıkış tarihi belli oldu.Her serisinde insanları şaşırtan, akıl sır ermeyen maceraların içine dâhil olan otomobil aşıkları ekiplerin heyecanına ortak olacak olan Fast and furious oyunu 2020 yılının mayıs ayında oyun severlerin kullanılması için tüm platformlarda bulunacak. Fast and Furious Crossroads adında piyasa çıkacak olan oyun Bandai Namco firması tarafından geliştirilmektedir.


Ayrıca oyunun seslendirme ekibinde de filmin serilerinde oynamış olan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ve Vin Diesel gibi isimlerin bulunduğu oyun ile alakalı ilk fragmanda da bazı önemli ipuçlarına yer verilmektedir. Oyunun fragmanından da görüldüğü üzere filmde bulunan çoğu karakter aynı şekilde oyuna aktarılmış halde bulunmaktadır. Ayrıca filmin içerisinde bulunmakta olan çoğu aksiyonlu sahne oyun içerisinde de geliştirilerek oyun severlerin filmi izledikleri andaki o heyecanı tekrar hissetmeleri sağlanmıştır. Ve ek olarak oyun sadece bilgisayar oyunu olarak piyasaya çıkmayacak PlayStation, PC ve Xbox

gibi platformların çoğunda da oynanabilecek halde tüm oyun severlerin karşısına çıkacak.

Fast and Furious Crossroads oyunun içeriği nasıl olacak?

Oyunu geliştiren firma oyun ile alakalı fragmanı yayınladıklarından beri hem araba tutkunları hem de oyun severler büyük bir heyecan içerisinde oyunun piyasaya çıkacağı Mayıs ayını beklemekte. Oyunu geliştiren ekibin yapmış olduğu açıklamaya göre, Fast and Furious Crossroads oyununun temelinde takım olarak bir soygun gerçekleştirmeye dayalı bir serüven olacak. Oyunu oynayan kişiler tarafında oluşan ekibimiz ile beraber farklı mekânları seyahat edecek ve bu mekânlarda filmin serisinden de bildiğimiz üzere üst düzey seviyede bulunan lüks araçlar ile bol heyecan dolu aksiyonlar yaşanılacak. Tabi ki bu oyunun da bir Fast and Furious yapımı olduğunu da akla getirirsek oyun içerisinde abartılı, aksiyon dolu ve bol tehlikeli durumların yaşanması kaçınılmaz olacaktır.

Bir yorum bırakınız...

*