eFootball Pes 2020 Dev Güncelleme Geliyor | Sonsuz Teknoloji

eFootball Pes 2020 Dev Güncelleme Geliyor

pes 2020

Futbol oyunlarının vazgeçilmesi olan Pes serisi bilindiği üzere yakın zamanda isim değişikliğine gitmişti. Yeni ismi ile eFootball Pes 2020 olarak lanse edilmişti.

eFootball Pes 2020 diğer serilere nazaran oldukça geliştirme yapıldığı oyuncular tarafından söylenmişti. Oyuna bu sene yapılan yenilikler rakibine olanla oldukça beğenilmişe benziyor.

Oyun her ne kadar beğenilmiş olsa da hala bazı eksikleri olduğu biliniyor. Konami geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine bu yılda yeni yüzleri güncelleştirme ile oyunculara buluşturacağı biliniyor.

Yüz Güncelleştirmesi ve İtalya Seri B Geliyor

Konami oyunu sürekli güncel tutmayı oldukça seven ve oyuncularının arkasında duran önerileri dinleyen firmaların başında geliyor. eFootball Pes 2020 oyuncuların ger dönüşlerine göre yeni bir güncelleme yayınlanacak.

Bu güncelleme ile birlikte oyuna yeni yüzler ve İtalya Seri B lisansı eklenecek. Oyuna yeni eklenecek lig lisansı sebebi ile oyuncular artık İtalya 2.ligini de Full lisanslı şekilde oynayabilecekler.

Yeni yüzlerden ülkemizde de yüzler geleceği gelen bilgiler arasında. Şuan için sızan bilgilere göre Max Kruse, Kerem Demirbay yüzleri gerçeğe birebir şekilde geleceği söyleniyor. Herhangi bir aksilik çıkmaması durumunda yakın zamanda güncelleme oyunculara sunulacağı biliniyor.

Bir yorum bırakınız...

*