En İyi Android Oyunlar | Sonsuz Teknoloji

En İyi Android Oyunlar

En iyi Android Oyunları

Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmesi oldu. Ülkemizde ve dünyada da en fazla kullanılan işletim sistemi telefon Android telefonlardır. Android telefonlarda İphone telefonlara nazaran daha fazla oyun ve uygulama vardır. Bu makalede sizlere en iyi Android telefon oyunlarını derledik.

FIFA Futbol
Boyut:79 MB
Yapımcı: Electronic Arts
Oyunun puanı: 4,0

Gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu olan FIFA serisinin mobil versiyonu olan FIFA Futbol sizin istediğiniz kişilerle kendi takımınızı kurarak diğer rakip oyunculara karşı mücadele etmenizi sağlıyor. Gelişmiş  özellikleri ile göz büyüleyen FIFA Futbol mobil cihazlardaki en iyi futbol oyunu olarak biliniyor.

eFootball PES 2020:
Oyunun puanı: 3,9
Yapımcı: Konami
Boyut: 75 MB

Pc ve konsol versiyonlarının en iyisi olan PES'in yeni şekillenmiş versiyonu tekrar karşımızda yeni yılda e-spor dünyasına giriş yapan seri şu an oldukça rekabetçi bir hale geliyor. Oldukça tercih edilen oyunlardan biridir.

Pocket City:
Oyunun Puanı: 3,9
Yapımcı: Codebrew Games
Boyut: 21

Pocket City kendini şehrinizi kurabileceğiniz bir oyundur. Şöyle ki oyunda Belediye başkanı oluyor ve kendi şehrinizi kurup yönetebiliyorsunuz. Hem yönetici olmanın keyfini  çıkarıyor hem de yönetici olmanın zorlu kısımlarını öğreniyorsunuz.

Sky Force Reloaded:
Boyut: cihaza göre değişiklik gösteriyor
Yapımcı: Infinitr Dreams
Oyunun Puanı: 4,4

Shooter oyunlarının en sevilen serisi olan Sky Force serinin en iyi oyunu olmuştur.  Oyunun içeriği size ait olan uçakla hedefleri vuruyor ve size karşı gelen tehlikelerden kaçtığınız bir oyundur. Force Reloaded oynarken oldukça keyifli anlar yaşıyorsunuz.

8 Ball Hero:
Boyut: 58 MB
Oyunun Puanı: 4,4
Yapımcı: First Touch Games

Daha önce futbol oyunları konusunda oldukça iyi ve kaliteli oyunlar çıkaran şirket bu kez aynı kaliteyi bilardo için yapıyor. Bilardo oyuncusu olarak başladığınız  bu oyunu zorlaşan seviyeler ile profesyonel bir hale getiriyorsunuz.

Assassins Creed Rebellion:
Oyunun Puanı: 4,4
Boyut: 71 MB
Yapımcı: Ubisoft

Kendi karakterinizi oluşturduğunuz ve istediğiniz silahı seçerek suikastçılar ile dilediğiniz gibi savaşarak oyunu kazanabiliyorsunuz. Oldukça farklı bir yapısı ile tüm gözleri üzerine toplamaya başlayan oyunlardan biri.

Shadowgun Legends:
Boyut: 66 MB
Oyunun Puanı: 4,3
Yapımcı: Madfinger Games

Ölümcül bir uzaylı saldırısına uğrayan dünyayı kurtarmak için savaşacak ve karakterlerinizi yöneteceğiniz  oldukça keyif verici bir oyun. Savaşı dilediğiniz gibi yöneterek dünyayı bu büyük tehlikeden kurtaracaksınız.

Drop Wizard Tower

Oyunun içerisinde sihirbaz konumunda olacaksınız ve birden fazla özel yeteneğiniz olacak. Bu yeteneklere yönelik oldukça iyi bir oyunculukla yapılması gerekenleri özel yetenekleriniz ile tamamlayacaksınız.

Bir yorum bırakınız...

*