PlayStation 5 Aksesuarları Sonunda Tanıtıldı | Sonsuz Teknoloji

PlayStation 5 Aksesuarları Sonunda Tanıtıldı

ps5

Oyun severler tarafından son derece merak edilen ve uzun zamandır beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5, geçtiğimiz günler içerisinde düzenlenen resmi etkinlikle birlikte tanıtıldı. Son derece kusursuz bir tasarıma sahip olan yeni konsol, üstün performansıyla da göz dolduruyor. Yeni oyun konsolunun resmi olarak tüm özellikleri henüz açıklanmasa da Sony bir sürpriz yaparak hem konsolun kendisini hem de aksesuarlarını oyun severlere gösterdi. Peki, Sony firması tarafından tanıtımı yapılan PlayStation 5 aksesuarları hangileri? Birçok oyun sever tarafından sıklıkla araştırılan ve özellikle son dönemlerde oldukça merak edilen bu sorunun yanıtını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

PlayStation 5 Aksesuarları

Son derece özel bir lansman kapsamında tanıtımı yapılan PlayStation 5 aksesuarları ile dikkat çekiyor. Eski nesil konsollara nazaran son derece çeşitli aksesuarlar ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan yeni nesil konsol, birçok kişinin beğenisini de şimdiden kazandı.

ps5 kulaklık

Yapılan resmi açıklamalara göre yeni oyun konsolunda özel bir kulaklık bulanacak. Pulse 3D ismi verilen cihaz sayesinde oyun severler, oyunlarını son derece gerçekçi bir atmosfer eşliğinde oynayabilecek. Kablosuz olmasıyla dikkat çeken cihaz da ayrıca gürültü engelleme teknolojisi de bulunuyor. Cihazdan ayrı bir şekilde satılması beklenen yeni kablosuz kulaklığın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

ps5 kumanda

Eski nesil konsollarda yer almayan uzaktan kumanda sistemi, yeni oyun konsolu ile birlikte oyun severlerin hayatına girmeye hazırlanıyor. Son derece özel bir tasarıma sahip olan cihaz, sesli komutlar vasıtasıyla da kullanılabiliyor. Film, dizi ve konsol açma, kapama işlemleri için tasarlandığı açıklanan cihazın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

ps5 hd kamera

PlayStation 5 aksesuarları içerisinde yer alan HD Kamera sayesinde oyun severler, yayınlarını 1080P çözünürlüğünde son derece kolay bir şekilde yapabilecek. Ayrıca söz konusu kamera, oyun içerisinde de aktif bir şekilde kullanılabilecek. Yine diğer aksesuarlarda olduğu kameranın da fiyatı resmi olarak açıklanmadı.

ps5 kol

PlayStation 5 platformu ile birlikte hayatımıza girmeye hazırlanan özel şarj istasyonları sayesinde, DualSense ismi verilen oyun kolları son derece kısa bir süre içerisinde şarj olabilecek. USB-C bağlantısına sahip olan şarj istasyonun fiyatı ise ilerleyen haftalar içerisinde açıklanacak.

PlayStation 5 Ne Zaman Çıkacak?

ps5 konsol

Geçtiğimiz günler içerisinde tanıtımı yapılan yeni oyun konsolu PlayStation 5, üstün performansı ve çeşitli aksesuarları ile dikkat çekiyor. 2020 Yılının sonlarına doğru oyun severler ile bulaşmaya hazırlanan yeni konsolun ne zaman çıkacağı ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Bir yorum bırakınız...

*