Ev Oyunlarını Tabletop Simulator ile Bilgisayarda Oynanama | Sonsuz Teknoloji

Ev Oyunlarını Tabletop Simulator ile Bilgisayarda Oynanama

Evinizde masa başında oynadığınız eğlenceli oyunlar Tabletop Simulator ile bilgisayarda da oynanabiliyor. Bu program sayesinde birçok ev oyununu arkadaşlarınızla online olarak oynayabilirsiniz.

Tabletop

Evinizde oynadığınız eğlenceli oyunlar artık Tabletop Simulator ile çok daha kolay. Örneğin, evde kart oyunları, satranç gibi oyunlar oynamayı seviyor olabilirsiniz. Ancak bu oyunları bazen oynayamazsınız. Çünkü bazen elinizde yeterli malzeme olmayabilir veya kişi sayısı çok fazla olabilir. İşte bu durumlarda işinizi çok fazla kolaylaştıran bir program mevcut. Program diyoruz çünkü bu bir oyun sayılmaz, içerisinde bird en fazla oyun bulunduruyor ve istediğinizi arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Şimdi gelin bu yararlı programı yakından inceleyelim.

Eğlenceli oyunlar oynayabileceğiniz Tabletop Simulator nedir?

Tabletop Simulator

Tabletop Simulator, Steam platformunda çalışan bir uygulamadır. Bu uygulamayı bir defaya mahsus satın alır ve indirirsiniz. Daha sonra uygulama içerisinden Satranç, tavla gibi birçok eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Uygulama içerisinde tabi ki pis yedili gibi kart oyunları da mevcut. Hatta Secret Hitler oyunu bile Tabletop Simulator içerisinde mevcut.

Secret Hitler bildiğiniz üzere aslında bir rol yapma oyunu. Bu oyunda faşist/hitleri bulmaya veya liberalleri kandırmaya yönelik rol yapıyorsunuz. Son olarak Tabletop Simulator üzerinde ki oyunların en az 2 kişiyle ve en fazla 8 kişiyle oynanabildiğini belirtelim. Eğer internetiniz ve bilgisayarınız varsa önünüzde Tabletop Simulator indirip birbirinden güzel masa oyunlarını oynamamak için hiçbir nedeniniz yok.

Tabletop Simulator ile birbirinden eğlenceli oyunlar nasıl oynanır?

Birbirinden eğlenceli oyunlar için ilk olarak Tabletop Simulator uygulamasını Steam üzerinden satın almanız gerekli. Uygulamanın Steam üzerinde ki güncel fiyatı 31,00 TL. Tabletop Simulator satın alıp indirdikten sonra çalıştırabilirsiniz. Daha sonra Workshop yani Steam atölyesine girmelisiniz. Counter Strike: GO oyununda ki haritalar gibi burada da oyunlar indireceksiniz.

Tabletop Simulator Workshop kısmına gittikten sonra arama kısmına oyunun adını yazarak istediğinizi indirebilirsiniz. Örneğin, arama kısmına ‘Secret Hitler’ yazdığınızda karşınıza birçok seçenek gelecektir. Siz ise buradan istediğinizi seçebilir ve indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz Tabletop Simulator Workshop kısmında yer alan yukarıda ki kısımdan ‘Göz At’, ‘Öğeler’ seçeneklerine tıklayarak diğer öğeleri de görebilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli oyunlar içinTabletop Simulator uygulamasını buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*