Call of Duty Black Ops Cold War Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi | Sonsuz Teknoloji

Call of Duty Black Ops Cold War Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Call of Duty Black Ops Cold War

Oyun dünyasının en önde gelen şirketlerinden biri olan Activision, geçtiğimiz günlerde YouTube platformu üzerinden yayınladığı özel bir video ile yeni Call of Duty oyununu duyurdu. Call of Duty Black Ops Cold War ismi verilen yapım, son derece dinamik hikayesiyle dikkat çekiyor. Hem eski nesile hem de yeni nesile özel olarak tasarlanan oyunun hikayesinde Türkiye de bulunuyor. Dilerseniz, tanıtımı yapılan oyunu gelin daha yakından birlikte inceleyelim.

Yeni Call of Duty Oyunu Türkiye’de Geçecek

Call of Duty Oyunu Türkiye

Black Ops Oyununun devamı niteliğinde olan yeni yapım Call of Duty Black Ops Cold War Türkiye de geçecek. Tanıtım etkinliği sırasında gösterilen bir video da Trabzon havaalanının bulunduğu görülüyor. Her ne kadar son derece kısa bir kesitte olsa söz konusu oyunun ülkemizde de geçeceği kanıtlanmış oldu.

Call of Duty Black Ops Cold War Hikayesi

Call of Duty Black Ops Cold War Hikayesi

Call of Duty Black Ops Cold War hikayesi ile dikkat çekiyor. 1980 Yılları içerisinde yaşanan siyası ve askeri olaylara odaklanan yapım, farklı ülkelerde yaşanan birtakım olayları konu alacak.

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Tarihi

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Tarihi

Call of Duty Black Ops Cold War beta tarihi sonunda resmi olarak açıklandı. Söz konusu yapımı ön sipariş ile satın alan oyun severler 8 Ekim tarihi itibariyle beta sürecine katılabilecek.

Call of Duty Black Ops Cold War Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Call of Duty Black Ops Cold War Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Activision şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni COD oyunu Call of Duty Black Ops Cold War fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu yeni COD oyununu PlayStation 4 ve Xbox platformunda oynamak isteyen oyun severler standart paket için 499 TL ödeme yapmak zorunda.

Son dönemin en dikkat çeken yapımlarından biri olan yeni COD oyunu hem yeni nesile hem de eski nesile çıkacak. Oyunun eski nesile çıkış tarihi ise 13 Kasım olarak belirlendi. Hikayesi ve oynanış dinamikleri ile oldukça dikkat çeken oyunda ayrıca Multiplayer desteği de bulunacak. Dileyen oyun severler oyunu çok oyunculu bir şekilde de oynayabilecek.

Bir yorum bırakınız...

*