Evernote Uygulaması Nedir? Paket Fiyatları Ne Kadardır? | Sonsuz Teknoloji Evernote Uygulaması Nedir? Paket Fiyatları Ne Kadardır? | Sonsuz Teknoloji

Evernote Uygulaması Nedir? Paket Fiyatları Ne Kadardır?

evernote

Geçmiş dönemlerde insanlar notlarını kağıtlara alırken, teknolojinin gelişmesiyle birlikte not tutma alışkanlıkları dijital ortama taşındı. Akıllı telefon ve tabletlerin de hayatımıza girmesiyle birlikte birçok insan bilgilerini akıllı cihazlara kayıt etmeye başladı. Hal böyle olunca birçok dijital not tutma uygulamaları da kullanıcılara sunuldu. Hayatımıza giren bu uygulamaların başında da Evernote geliyor. Peki söz konusu uygulama kullanıcılara hangi özellikleri sunuyor. Birçok kişinin merak ettiği bu sorunun yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Evernote Nedir?

evernote nedir

Evernote nedir sorusu günümüzde oldukça sık sorulmaktadır. Çapraz platform desteğinin de sunulduğu uygulamada kullanıcılar gerek sesli gerek ise yazılı bir şekilde not tutabilmektedir. Kullanıcılar aynı zamanda tuttukları notlara görsellerde ekleyebilmektedir.

Evernote Özellikleri

evernote özellikleri

Günümüzün en popüler dijital not tutma uygulaması olan Evernote özellikleri ile kullanıcıları büyülüyor. Söz konusu uygulama çapraz platform desteğinin de sunulduğu uygulamanın genel özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Gelişmiş Not Tutma Özelliği

evernote not tutma özellii

Evernote uygulaması sayesinde kullanıcılar notlarını yazılı veya sesli bir şekilde tutabilecek. İsteyen kullanıcılar tuttuklarını notları görsellerle destekleyebilecek. Ayrıca el yazması şekilde de notlar tutulabilecek.

Çapraz Platform Desteği

evernote cihaz desteği

Çapraz platform desteği sayesinde notlarınızı Windows, Mac, Android ve İOS işletim sistemlerinden istediğiniz zaman ve herhangi bir veri kaybı yaşamadan ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız işletim sistemlerinde aynı hesabı kullanmak.

Belge Tarama Özelliği

evernote belge tarama

Uygulamanın en güzel yanlarından biri de belge tarama özelliğinin bulunması. Akıllı cihazlarınızdan belge taraması yaparak, söz konusu dosyalarınızı dijital ortama taşıyabilirsiniz.

Belgelerinize Kolaylıkla Ulaşın

evernote belgelere ulaşma

Özellikle çok fazla doküman ile çalışan kullanıcılar dosyalarını zamanla kaybedebilmektedir. Fakat uygulamanın sunduğu özellik sayesinde dosyalarınıza kolaylıkla erişebileceksiniz. Arama kısmına dosya ismini yazarak fotoğraf, PDF veya diğer belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Evernote Fiyatı

evernote fiyatı

Günümüzün en popüler dijital not tutma uygulaması olan Evernote fiyatı ile dikkat çekiyor. Kullanıcılara 3 farklı ödeme planı sunan söz konusu uygulamayla notlarınızı kolaylıkla tutabileceksiniz. Ücretsiz pakete üye olmak isteyen kullanıcılar uygulama içerisinde sadece not tutabilmekte diğer çeşitli özelliklerden yararlanamamaktadır.

Evernote Premium paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 8,5 TL ödeme yapması gerekmektedir. Söz konusu paket sayesinde kullanıcılar not tutabilecek, notlarını paylaşabilecek, yapay zekâ destekli şablonları kullanabilecek ve PDF gibi dosyaları uygulamaya ekleyebilecek.

Evernote Business paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 22 TL ödeme yapması gerekmektedir. Söz konusu paket kullanıcılara tüm imkanları sunmaktadır. Paketin en büyük özelliğiyse ekip çalışmasına olanak sağlamasıdır.

Bir yorum bırakınız...

*

windows 10 ses sorunu

Windows 10 Hoparlör Cızırtı Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilmiş işletim sistemidir. Hoparlör, elektrik akımı değişikliklerini ses ...
mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...
Bu Uygulama Bilgisayarda Çalışmıyor

Windows 10 “Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” Hatası ve Çözüm Yöntemi

Windows 10 bilgisayarda Oyun ya da program yüklerken, bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor ...
steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...