Evernote Uygulaması Nedir? Paket Fiyatları Ne Kadardır? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Evernote Uygulaması Nedir? Paket Fiyatları Ne Kadardır?

evernote

Geçmiş dönemlerde insanlar notlarını kağıtlara alırken, teknolojinin gelişmesiyle birlikte not tutma alışkanlıkları dijital ortama taşındı. Akıllı telefon ve tabletlerin de hayatımıza girmesiyle birlikte birçok insan bilgilerini akıllı cihazlara kayıt etmeye başladı. Hal böyle olunca birçok dijital not tutma uygulamaları da kullanıcılara sunuldu. Hayatımıza giren bu uygulamaların başında da Evernote geliyor. Peki söz konusu uygulama kullanıcılara hangi özellikleri sunuyor. Birçok kişinin merak ettiği bu sorunun yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Evernote Nedir?

evernote nedir

Evernote nedir sorusu günümüzde oldukça sık sorulmaktadır. Çapraz platform desteğinin de sunulduğu uygulamada kullanıcılar gerek sesli gerek ise yazılı bir şekilde not tutabilmektedir. Kullanıcılar aynı zamanda tuttukları notlara görsellerde ekleyebilmektedir.

Evernote Özellikleri

evernote özellikleri

Günümüzün en popüler dijital not tutma uygulaması olan Evernote özellikleri ile kullanıcıları büyülüyor. Söz konusu uygulama çapraz platform desteğinin de sunulduğu uygulamanın genel özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

Gelişmiş Not Tutma Özelliği

evernote not tutma özellii

Evernote uygulaması sayesinde kullanıcılar notlarını yazılı veya sesli bir şekilde tutabilecek. İsteyen kullanıcılar tuttuklarını notları görsellerle destekleyebilecek. Ayrıca el yazması şekilde de notlar tutulabilecek.

Çapraz Platform Desteği

evernote cihaz desteği

Çapraz platform desteği sayesinde notlarınızı Windows, Mac, Android ve İOS işletim sistemlerinden istediğiniz zaman ve herhangi bir veri kaybı yaşamadan ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız işletim sistemlerinde aynı hesabı kullanmak.

Belge Tarama Özelliği

evernote belge tarama

Uygulamanın en güzel yanlarından biri de belge tarama özelliğinin bulunması. Akıllı cihazlarınızdan belge taraması yaparak, söz konusu dosyalarınızı dijital ortama taşıyabilirsiniz.

Belgelerinize Kolaylıkla Ulaşın

evernote belgelere ulaşma

Özellikle çok fazla doküman ile çalışan kullanıcılar dosyalarını zamanla kaybedebilmektedir. Fakat uygulamanın sunduğu özellik sayesinde dosyalarınıza kolaylıkla erişebileceksiniz. Arama kısmına dosya ismini yazarak fotoğraf, PDF veya diğer belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Evernote Fiyatı

evernote fiyatı

Günümüzün en popüler dijital not tutma uygulaması olan Evernote fiyatı ile dikkat çekiyor. Kullanıcılara 3 farklı ödeme planı sunan söz konusu uygulamayla notlarınızı kolaylıkla tutabileceksiniz. Ücretsiz pakete üye olmak isteyen kullanıcılar uygulama içerisinde sadece not tutabilmekte diğer çeşitli özelliklerden yararlanamamaktadır.

Evernote Premium paketine sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 8,5 TL ödeme yapması gerekmektedir. Söz konusu paket sayesinde kullanıcılar not tutabilecek, notlarını paylaşabilecek, yapay zekâ destekli şablonları kullanabilecek ve PDF gibi dosyaları uygulamaya ekleyebilecek.

Evernote Business paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 22 TL ödeme yapması gerekmektedir. Söz konusu paket kullanıcılara tüm imkanları sunmaktadır. Paketin en büyük özelliğiyse ekip çalışmasına olanak sağlamasıdır.

Bir yorum bırakınız...

*

wordpress galeri

En İyi 5 WordPress Galeri Eklentisi

WordPress kullanımında galeri eklentisi  mutlaka olması gereken eklentiler arasında yerini alır. Zaten ...
microsoft onenote

Microsoft OneNote Nedir Ne İşe Yarar?

Microsoft OneNote, Office 365 ile birlikte not düzenlemek için kullanılabilen bir uygulamadır ...
kvk

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK Garanti sorgulama işlemi son derece basit ve bir o kadar da ...
excel hızlı

Excel’de Hızlı Doldurma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Excel’ de hızlı doldurma özelliği son derece basit ve pratik bir şekilde ...
fotoğraf küçültme

3 Farklı Resim Küçültme Yöntemi ile Site Hızınızı Artırın!

Hemen her web tasarım uzmanı fotoğraf ve görselleri kullanmadan önce küçültme ihtiyacı ...
zararlı virüsler

En Zararlı Yazılım Türleri Nelerdir?

En zararlı yazılım türleri, güvenli olmadan siteler yolu ile ya da pek ...
IQOO Z1 x 5G

2020 Yılının Beklenen Akıllı Telefonu IQOO Z1 x 5G Tanıtıldı! İşte, IQOO Z1 Fiyatı ve Özellikleri!

Son yılların fiyat performans telefonlarını üreten Vivo, 2020 yılına damgasını vuracak IQOO ...
Xiaomi akıllı saat

Xiaomi’den Yeni Bileklik Mi Smart Band 4C Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Mi Smart Band 4C tanıtıldı, Xiaomi son zamanlarda çıkarttığı teknolojik ürünler ...