Fortnite Chapter 2 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey | Sonsuz Teknoloji

Fortnite Chapter 2 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Fortnite Chapter 2
Battle Royale oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Fortnite, ikinci bölümü ile iddialı geliyor. Yeni sürümde çeşitli iyileştirmeler, yeni haritalar ve gelişmiş oyun mekaniği ön plana çıkacağa benziyor. Epic Games tarafından oluşturulan bu iddialı oyun yeni sürümü ile toplamda 13 yeni haritaya ev sahipliği yapacak. İşte Fortnite Chapter II hakkında bilmeniz gereken her şey.

OYUNDAKİ İDDİALI DEĞİŞİKLİKLER

Fortnite, il sürümünde ortaya çıkan bir kara delik sonucunda tüm haritasını kaybetmişti. İlk sürümde 10 farklı konumdan oluşan harita yenilendi ve yepyeni 13 konum yeni sürüme eklendi.

Üstelik oyuna eklenen yeni bir özellik de çeşitli tartışmalara sebebiyet verdi. Bu yeni özelliğe göre oyuncular savaş esnasında bot ile balık tutabilecek. Tüm bu kargaşa esnasında balık tutmanın ne faydası olacak diye soranlara ise firmadan cevap geldi. Tutulan balıklar oyuncuların canını arttırabilecek ve yeni silahlara ulaşım sağlayabilecek.

Oyunun yeni haritası eskisine oranla daha fazla su odaklı olacak. Öyle ki bot ile açılıp balık tutmanın yanı sıra oyuncular suda yüzebilecekler. Yüzme opsiyonu diğer sürümdeki can sıkıcı suda yavaş ilerleme özelliğini de ortadan kaldırmış oldu.

ETKİLİ BİR TAKIM OYUNUNA YÖNELİK YENİLİKLER

Fortnite Chapter II, takın oyunu moduna da yeni özellikler eklemiş bulunuyor. Bu yeniliklere göre artık vurulup düşen takım arkadaşlarınızı taşıyabileceksiniz. Bu sayede daha güvenli ve hızlı hareket edebilme özelliğine de sahip olacaksınız.

Düşen takım arkadaşlarınızı sırtınızda taşıyabilir ve güvenli bir alana vardığınızda iyileştirme özelliğini kullanarak oyuna yeniden katılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*