Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncellemesi Geliyor! İşte Güncellemenin Tüm Detayları | Sonsuz Teknoloji

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncellemesi Geliyor! İşte Güncellemenin Tüm Detayları

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncelleme

Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Ghost of Tsushima, bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkmıştı. Çıktığı ilk dönem oldukça ses getiren yapım, satış rekorları kırarak adından söz ettirmeyi başarmıştı. Oldukça etkileyici bir hikaye’ye sahip olan oyun, bu kez güncelleme ile dikkatleri üzerine çekti. Dilerseniz, yakın zaman içerisinde yayınlanacak olan Ghost of Tsushima versiyon 1.1 güncellemesini, gelin daha yakında detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncellemesi

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncellemesi

Ghost of Tsushima versiyon 1.1 güncellemesi ile son derece dikkat çekiyor. PlayStation 4 platformuna özel olarak geliştirilen söz konusu yapım, ilerleyen günlerde oldukça önemli bir güncelleme alacak. İşte tüm detaylar;

1.    Co-Op Modu

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncelleme Co-Op Modu

İlerleyen günler içerisinde gelecek güncellemeyle birlikte, Ghost of Tsushima oyunu, Co-Op moduna kavuşacak. Söz konusu mod sayesinde oyuncular, arkadaşları ile birlikte oyunu oldukça akıcı ve sorunsuz bir şekilde oynayabilecek.

Co-Op modu sayesinde oyun severler, arkadaşları ile birlikte oyunun hikayesinde yer alan görevleri yapabilecek. Bunun yanı sıra, yeni gelengüncelleme sayesinde oyuncular arkadaşları ile birlikte hayatta kalma modunu da deneyebilecek.

2.    Raid Modu

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncelleme raid modu

Önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak güncellemeyle birlikte oyuna Raid modu da oyuna eklenecek. Raid modu ile birlikte oyun severler, 4’erli grup halinde düşman kamplarına baskın yapabilecek. Son derece etkileyici bir mod olan Raid modu, ilerleyen haftalar içerisinde aktif olacak.

3.    Yeni Oyun + Geliyor

Ghost of Tsushima yeni oyun

Ghost of Tsushima versiyon 1.1 güncellemesi ile birlikte oyuna, yeni oyun + özelliği geliyor. Söz konusu özellik sayesinde oyun severler, hikaye’yi bitirdikten sonra güçlerini kaybetmeden eski görevleri tekrar yapabilecek.

Ghost of Tsushima Güncellemesi Ne Zaman Yayınlanacak?

Ghost of Tsushima Versiyon 1.1 Güncellemesi ne zaman yaynlanacak

Ghost of Tsushima versiyon 1.1 güncellemesi 16 Ekim 2020 tarihinde oyun severler ile buluşacak. Güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte yukarıda yer alan tüm özellikler oyuna eklenmiş olacak.

Ghost of Tsushima Fiyatı

Ghost of Tsushima fiyatı

PlayStation 4 konsolu için özel olarak tasarlanan Japon temalı RPG oyunu Ghost of Tsushima fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 499 TL fiyat etiketine sahip olan yapım, PlayStation Store mağazasında dijital olarak satılıyor. Ayrıca, oyun severler 49 TL ödeyerek söz konusu oyunu Deluxe paketine yükseltebiliyor ve çeşitli ekstra içeriklerden yararlanabiliyor.

Bir yorum bırakınız...

*