Gizlenen Instagram Beğeni Ve Yorum Sayısını Görmek? | Sonsuz Teknoloji

Gizlenen Instagram Beğeni Ve Yorum Sayısını Görmek?

ınstagram

Instagram beğeni çılgınlığının önüne geçmek adına son yaptığı değişiklik ile beğenileri ve yorumların sayılarını gizlemeye başladı ancak onları görüntülemek mümkün, ama nasıl?

Instagram, son zamanlarda artan beğeni sayısı çılgınlığına bir dur demek istedi ve yaptığı son güncellemeler ile beğeni ve yorum sayılarını gizlemeye başladı, birkaç ülkede test edilen bu özellik son olarak ülkemize eklenmeye başladı. Yurt dışında eyalet olarak ilerleyen bu sistem Türkiye’de de bölgeler halinde ilerlemeye başladı. Genel olarak bakıldığında bazı bölgelerde beğeni ve yorum sayıları gizlenmişken bazı bölgelerde bu işleme hiç adım atılmamış bile.

Chrome Eklentisi İle Beğeni Sayılarını Görmek Çok Basit!

Instagram zaman zaman ilgi çekmek zaman zamanda kullanıcıların bağımlılıklarını yok etmek adına adımlarda bulunuyor, son zamanlarda içeriklere olan ilgi azalmış tüm ilgi sayılara çekilmiş durumda. Bu durumun önüne geçmek adına yorum ve beğeni sayıları gizlendi ancak bir Chrome eklentisi ile üstesinden gelmek çok kolay.
Bu Eklenti İle Instagram Beğenilerini Görebiliyorsunuz

Return Of The Likes

” adındaki bu uygulama, kaldırılan beğeni ve yorum sayısını gösteriyor, Chrome üzerine eklenen eklenti sayesinde beğenilerin ve yorumların gizlendiği bölgelerde onlara rahatça erişebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Instagram henüz bu gibi üçüncü parti uygulamalar ile ilgili bir açıklamada bulunmadı, ilerleyen zamanlarda bu şekilde olan bir açığa engelleme gelir mi bilinmiyor ancak geleceğine dair şüphelerimiz var.

Eklentiye erişmek oldukça basit, tek yapmanız gereken https://chrome.google.com/webstore/detail/the-return-of-the-likes/djfggogjickolkmoijohpgmojangelni linke giderek gereken eklentiyi Chrome tarayıcınıza kurmak, daha sonra normal bir şekilde Instagram hesabınıza girerek yorum ve beğeni sayılarının gizlendiği profillerde sayıları görüntüleyebilirsiniz.

İnstagram

Eklenti, Chrome üzerine eklendikten sonra otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır, gönderiler üzerinde bu şekilde iki kısım ekleyerek beğeni ve yorum sayılarını gösteriyor, bu uygulama gibi bir uygulama mobil cihazlarda bulunmuyor, olduğuna dair paylaşımlara kesinlikle inanmayın çünkü bu gibi kritik değişimlerin olduğu yerde korsanlar da piyasayı kolaçan halinde bulunuyor.

İlerleyen zamanlarda aynı sistemin bir uygulama olarak Instagram mobil uygulamasına çıkması da muhtemel, Whatsapp+ ve Instagram+ varken Instagram’a bu gibi bir özelliğin eklenmesi kaçınılmazdır.

Kullanırken Mutlaka Dikkat Edilmesi Gerekiyor!

Sistem her ne kadar doğru çalışıyor olsa da güvenlik açıkları ile dolu olabilir, kullanırken tedbirler almaktan kesinlikle kaçınmayın ve her eklentiye/uygulamaya güvenmeyin.

Umarız ki Instagram beğenileri nasıl gözükür? Ya da gizlenen beğenileri görme? Gibi sorularınıza cevap olacak bir makale olmuştur

Bir yorum bırakınız...

*