Google Ödüllü Anketler Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? | Sonsuz Teknoloji

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

google ödüller

Google firması, kullanıcılarına oldukça farklı imkanlar sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllar içerisinde yayınlanan ve kısa bir süre içerisinde oldukça popüler hale gelen Google ödüllü anketler uygulaması ile para kazanmak mümkün. Peki ülkemizde de yayınlanan Google ödüllü anketler uygulaması nedir, özellikleri nelerdir, nasıl para kazanılır? Birçok kişi tarafından merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını gelin birlikte inceleyelim.

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Nedir? Günlük Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Google ödüllü anketler nedir sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulan soruların başında gelmektedir. Google firması tarafından çıkarılan söz konusu uygulama sayesinde kullanıcılar anket çözerek para kazanabilmektedir. Günün belli zamanlarında kullanıcılara sunulan anketler sayesinde ortalama günlük 3 TL kazanç elde etmek mümkündür. Uygulama içerisinde kazanılan söz konusu krediler ile Google Play mağazasından alışveriş yapılabilmektedir. Peki uygulama içerisinde kazandığımız krediler neler alabiliriz? Birçok kişinin merak ettiği bu soruyu gelin birlikte inceleyelim.

Google Ödüllü Anketler Uygulamasında Kazanılan Krediler İle Ne Alınabilir?

Google ödüllü anketler uygulaması içerisinde kazanacağınız krediler ile Google Play mağazasında alışveriş yapabilirsiniz. Söz konusu krediler ile mağaza içerisinde bulunan oyunları, kitapları, uygulamaları ve filmleri satın alabilirsiniz.

İOS Kullanıcıları ise uygulama içerisinde kazanılan kredileri PayPal hesabına çekebilmektedir. Her ne kadar ülkemizde PayPal kullanımı yasak olsa da söz konusu özellik diğer ülkeler de oldukça popüler.

Söz konusu krediler aynı zamanda Google Stadia platformunda da kullanılıyor. Google Stadia kullanıcıları söz konusu kredileri kullanarak, mağaza içerisinden oyun ve DLC paketlerini satın alabiliyor. Google ödüllü anketler uygulaması içerisinde kazanılan krediler 1 sene boyunca kullanılabiliyor. Unutulmaması gereken en önemli husus ise 1 sene boyunca kullanılmayan krediler hesabınızdan siliniyor.

Google Ödüllü Anketler Uygulamasını Nasıl İndirebiliriz?

Google ödüllü anketler uygulamasını indirebilmek için birkaç farklı yöntem mevcuttur. Bunlardan ilki apk dosyası paylaşan sitelerden ilgili uygulamayı indirerek akıllı telefona kurmaktır. Fakat bu yöntem pek güvenli değildir.

Akıllı telefon kullanıcıları söz konusu uygulamayı en güvenli şekilde Google Play mağazası içerisinden indirebilmektedir. Söz konusu uygulamayı güvenli bir şekilde indirebilmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler Uygulamasını İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız…

Bir yorum bırakınız...

*