Honor 9X Pro Geliyor İşte Özellikleri | Sonsuz Teknoloji

Honor 9X Pro Geliyor İşte Özellikleri

Honor 9X Pro

Honor firması, İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenen bir etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı. Honor 9X Pro ismi verilen akıllı telefonun özellikleri baz alındığında orta segmente hitap ettiği görülüyor. Gücünü Kirin 810 isimli işlemciden alan cihaz, 48 MP kamerası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şık tasarımının yanı sıra üstün performansı ile piyasaya çıkmaya hazırlanan yeni akıllı telefonu gelin birlikte inceleyelim.

Honor 9X Pro Fotoğraf Tutkunlarını Mutlu Edecek

İspanya’nın Barcelona şehrinde tanıtılan Honor 9X Pro özellikleri ile kullanıcıları büyülüyor. Fotoğraf tutkunlarının dikkatini çeken cihaz, 48 MP ana kamerası ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Honor firması, öz çekim tutkunlarını da unutmamış. Öz çekim tutkunları için özel olarak tasarlanan ön kameranın çözünürlüğü ise 16 MP olarak açıklandı.

Depolama Alanı Tatmin Edici

Düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan yeni akıllı telefonun, depolama alanı oldukça dikkat çekici. Orta segmente hitap eden cihaz kullanıcıların karşısına 256 GB ve 512 GB depolama alanı seçenekleriyle gelecek. Çıkış tarihi henüz açıklanmayan cihazın, microSD kart desteğinin olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Cihazın Diğer Özellikleri Dikkat Çekici

6.59 İnç büyüklüğünde ekran ile piyasaya çıkmaya hazırlanan akıllı telefon FUL HD Plus çözünürlüğünde olacağı açıklandı. Gücünü Kirin 810 isimli işlemciden alan cihaz, 6 GB RAM kapasitesiyle dikkat çekiyor.  Kullanıcıların karşısına 4000mAh batarya ile gelmeye hazırlanan akıllı telefon, 10W gücünde hızlı şarj desteği sunuyor.

Honor 9X Pro Fiyatı

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan cihaz, şık tasarımının yanı sıra üstün performansıyla kullanıcıları büyülüyor. Orta segmente hitap eden cihaz, üçlü kamera teknolojisi ile fotoğraf tutkunlarını epey mutlu edeceğe benziyor. Üçlü kamera teknolojisi ile dikkatleri üzerine çeken ve orta segmente hitap eden Honor 9X Pro fiyatı ise 270 dolar olarak açıklandı.

Üstün performansı ve şık tasarımıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonun ne zaman satışa çıkacağı ise henüz açıklanmadı. Söz konusu cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise belli değil.Gücünü Kirin 810 isimli işlemciden alan ve 512 GB depolama alanıyla dikkat çeken cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*