Corsair, Yeni Oyuncu Klavyesi Corsair K100 Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Corsair, Yeni Oyuncu Klavyesi Corsair K100 Özellikleri ve Fiyatı

Corsair K100 klavye

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji şirketi Corsair, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir lansman da yeni oyuncu klavyesini duyurdu. Corsair K100 ismi verilen yeni cihaz, oldukça etkileyici özellikleri ve modern tasarımı ile son derece dikkat çekiyor. Oyun severlere 150 milyon klavye basma ömrü sunan cihaz, düşük tepki süresiyle de oldukça göz kamaştırıyor. Dilerseniz, Corsair şirketi tarafından üretilen ve geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni oyuncu klavyesini daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Corsair K100 Oyuncu Klavyesinin Özellikleri

Corsair K100 klavye özellikleri

Corsair şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni oyuncu klavyesi Corsair K100 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına RGB LED aydınlatma sistemiyle birlikte gelmeye hazırlanıyor.

Cihaz içerisinde bulunan aydınlatma sistemi sayesinde oyun severler, görsel anlamda oldukça etkileyici bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Dilerseniz yeni oyuncu klavyesinin diğer özelliklerini daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

1.    Özel Kontrolcü Tuşu

Corsair K100 klavye kontrol tuşu

Yeni oyuncu klavyesinin hemen sol üst köşesinde yer alan ve iCue Dial ismi verilen kontrolcü sayesinde oyun severler, birçok özelliği kolaylıkla ayarlayabiliyor. Söz konusu fonksiyonel tuş sayesinde şarkı geçişleri yapılabiliyor, aydınlatma ayarlanabiliyor ve sayfa kaydırma gibi işlemler kolaylıkla yapılabiliyor.

2.    Düşük Tepki Süresi

Corsair K100 klavye düşük tepki süresi

Corsair şirketi tarafından özel olarak geliştirilen yeni oyuncu klavyesi düşük tepkime süresiyle dikkat çekiyor. Hızlı ve tempolu oyunlar için tasarlanan cihaz da tuşlar 1,2 mm’ lik son derece kısa mesafe ile konumlandırılmış. Özel olarak konumlandırılan tuşlar sayesinde oyun severler daha hızlı ve daha akıcı yanıt süreleri ile karşılaşabiliyor.

3.    Makro Kontrol Tuşları

Corsair K100 klavye macro kontrol tuşları

Yeni oyuncu klavyesi içerisinde özel olarak yerleştirilen makro tuşlar bulunuyor. Cihaz içerisinde yer alan ve 6 adet olan bu makro tuşlar ise tamamen programlanabiliyor.

Corsair K100 Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Corsair K100 klavye fiyatı

Corsair şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni oyuncu klavyesi Corsair K100 fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 230 Dolar fiyat etiketine sahip olan yeni cihaz, ülkemizde de satışa sunulacak. Resmi çıkış tarihi henüz açıklanmayan ve donanımsal özellikleri ile son derece göz kamaştıran oyuncu klavyesinin ne kadar satacağı ise şimdiden merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*