iPad Air 2020 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Tüm Detaylar | Sonsuz Teknoloji

iPad Air 2020 Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte Tüm Detaylar

ipad air 2020

Apple şirketi tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde tanıtılan yeni iPad Air 2020, sonunda ülkemizde de satışa sunuldu. Hem tasarımsal olarak hem de donanımsal olarak oldukça iddaalı bir cihaz olan yeni tablet bilgisayar, kullanıcıların karşısına dört farklı model ile birlikte geliyor. Gücünü A14 Bionic işlemcisinden alan cihaz, ayrıca Wi-Fi 6 teknolojisine de sahip. Dilerseniz, geçtiğimiz ay içerisinde tanıtılan ve an itibariyle ülkemizde satışa sunulan yeni tableti, gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

iPad Air 2020 Özellikleri

ipad air özellikleri

Apple şirketi tarafından geçtiğimiz ay içerisinde tanıtımı yapılan yeni iPad Air 2020 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Tasarımsal olarak iPad Pro görünüme benzeyen cihaz, kullanıcıların karşısına parmak izi okuyucusu ile gelmeye hazırlanıyor. İşte yeni cihazın tüm detayları;

Ekran Özellikleri

ipad air ekran özellikleri

10,9 İnç büyüklüğünde oldukça zarif bir ekran tasarımına sahip olan yeni tablet, kullanıcıların karşısına 2360X1640 piksel çözünürlüğü ile çıkmaya hazırlanıyor. Oldukça modern tasarım çizgileri ile harmanlanan cihaz da aynı zamanda Apple Pencil desteği de bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu ekipmanı kullanarak işlemlerini oldukça kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Kamera Özellikleri

ipad kamera özellikleri

Yeni iPad Air 2020 kamera özellikleri ile oldukça göz kamaştırıyor. Donanımsal olarak oldukça iddaalı bir konumda olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına 12 MP çözünürlüğünde ana kamera ile geliyor. Yeni iPad modelinin ön kamerası ise 7 MP çözünürlüğünde.

Diğer Özellikler

diğer özellikler

Gücünü dört çekirdekli A14 Bionic işlemcisinden alan yeni cihaz, performans bakımından kullanıcıları epey mutlu ediyor. 64 GB ve 256 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip olan cihaz da ayrıca Wi-Fi 6 teknolojisi de bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu teknoloji sayesinde daha hızlı bir internet deneyimi yaşayabiliyor.

Yeni iPad Air 2020 Fiyatı

ipad fiyat

Geçtiğimiz ay içerisinde tanıtımı yapılan ve an itibariyle ülkemizde satışa sunulan yeni iPad Air 2020 fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. İşte dört farklı model ile birlikte satışa sunulan cihazın fiyatları;

  • 64 GB Dahili Depolama Alanı + Wi-Fi Modeli: 5.799 TL
  • 256 GB Dahili Depolama Alanı + Wi-Fi Modeli: 7.199 TL
  • 64 GB Dahili Depolama Alanı + Wi-Fi Modeli/Hücresel Bağlantı Desteği: 6.999 TL
  • 256 GB Dahili Depolama Alanı+ Wi-Fi Modeli/Hücresel Bağlantı Desteği: 8.399 TL

Bir yorum bırakınız...

*