Kolay PDF Düzenlemek İçin Wondershare PDFelement | Sonsuz Teknoloji

Kolay PDF Düzenlemek İçin Wondershare PDFelement

pdfelement

Günümüzde en çok kullanılan belge formatlarından bir tanesi olan pdf için düzenleme imkanı veren wondershare pdfelement süper bir program. Ayrıca özellikleri içerisinde çoklu belge bir arada düzenlemek mümkün oluyor.Program sayesinde oluşturduğunuz tüm belgeleri şifreleyebilir ve bu koruma özelliği sayesinde çıktısı dahi alınamaz. İçerisinde barındırdığı modüller sayesinde dönüştürmeden tutun başka türde formatların içinde düzenlemeye kadar izin veriyor. Piyasada bunu yapabilmek için yüzlerce doları gözden çıkarmanız gerekiyor fakat pdfelement ile gerek kalmıyor.

Wondershare PDFelement İle Gelen Ayrıcalıklar

Pdf konusunda adından sıkça söz ettiren fakat istediği kullanıcı miktarına ulaşamayan wondershare firması yine de üretmeye devam ediyor. Bu üretimler arasında o kadar fazla özellikte ürün ortaya çıkarıyor ki alanında en iyileri desek doğru olur. Özellikle belge türünde olan prsogramlarına bakmakta yarar var.

Şimdi wondershare pdfelement ile gelen ayrıcalıkları inceleyelim.

  • Kendinize özel imza oluşturup, imzanızı oluşturduğunuz her belgeye atabiliyorsunuz.
  • Özel korumalı şifreleme sistemine sahip belgeler kaydedebiliyorsunuz.
  • Dönüştürme yaparken sadece belgeden değil resim dosyalarını da dönüştürebiliyorsunuz.
  • Belgelerinize kolayca şekil ve grafik eklerken üç boyutlu karakterlerde ekleyebiliyorsunuz.
  • Can alıcı özelliği her dili desteklemesi, yazım denetimi yapabilmesi.
  • İçindeki çoklu pdf düzenleme seçenekleri ile tek program ile kesme, silme, ekleme ve dönüştürme yapabiliyorsunuz.

Şuan bu özelliklere sahip bir programı kullanmak büyük bir ayrıcalık olsa gerek.  Ayrıca her yeni özellik için hiç zaman geçmeden güncelleme göndermesi kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor. Her zaman bu şekilde bol özelliklere sahip programlar üretmesi umarız devam eder. Aksi halde diğer programlardan pek bir farkı kalmayacaktır.

Wondershare PDFelement ile Dil ve Yazım Denetimi Ayarlama

Wondershare pdfelementsayesinde her dilde kullanıma izin veriyor. Üstelik dönüştürme yaparken hiçbir kayba dahi uğratmaması harikulade bir özellik.  İstenilen bir dili ayarlamak için ayarlar menüsünden dil ve yazım denetimine girmek yeterli.

Eğer programı İngilizce yüklediyseniz o zaman sırasıyla “options>languages>Türkçe>appley>okey” seçilmesi gerekiyor. Pdf programınız çok kısa sürede Türkçe olacaktır. Yazım denetimi ayarları içinde ayarlar sekmesinden Türkçe seçilmesi yeterli oluyor.

Tüm ihtiyacımı karşılasın, küçük boyutlu olsun, hızlı, donmadan kullanılma imkanı olsun diyorsanız Wondershare pdfelement tam sizin için yapılmış tercih edebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*