Kusursuz Tasarımıyla Dikkat Çeken Realme C11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji Kusursuz Tasarımıyla Dikkat Çeken Realme C11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Kusursuz Tasarımıyla Dikkat Çeken Realme C11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

realme c11

Akıllı telefon pazarında adından söz ettiren teknoloji firması Realme, düzenlediği özel bir lansman kapsamında yeni akıllı telefonunu duyurdu. Realme C11 ismi verilen yeni akıllı telefon her ne kadar teknik donanımı ile giriş seviyesine hitap etse de kusursuz tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. 196 Gram ağırlığına sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına 5.000mAh batarya kapasitesi ile çıkmaya hazırlanıyor.

Son derece yüksek bir batarya kapasitesine sahip olan yeni akıllı telefon sayesinde kullanıcılar herhangi bir şarj problemi yaşamadan cihazlarını son derece kolay bir şekilde kullanabilecek. Dilerseniz, Realme şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefonu gelin yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Realme C11 Özellikleri

Realme şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon Realme C11 özellikleri ile göz dolduruyor. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacağı açıklanan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına ikili kamera sistemi ile gelmeye hazırlanıyor. Dilerseniz, geçtiğimiz günler içerisinde resmi olarak tanıtılan yeni akıllı telefonun diğer özelliklerini birlikte inceleyelim.

Ekran Özellikleri

6,5 İnç büyüklüğünde standart bir ekran boyutuna sahip olan yeni akıllı telefon, HD çözünürlüğü ile piyasaya çıkacak. Söz konusu cihaz her ne kadar giriş seviyesine hitap etse de ekranında IPS panel bulunuyor. IPS panel sayesinde kullanıcılar, herhangi bir dış ışıktan etkilenmeden cihazı son derece üst düzey görüntü kalitesinde kullanabiliyor.

Kamera Özellikleri

Standart kamera özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan akıllı telefon da ikili kamera sistemi bulunuyor. 13 MP Çözünürlüğünde ana kameraya sahip olan yeni cihazın arka kısmında ayrıca 2 MP çözünürlüğünde bir adette sensör bulunuyor. Yapay zeka desteğine sahip olmayan ön kameranın çözünürlüğü ise 5 MP olarak duyuruldu.

Diğer Özellikler

MediaTek Helio G35 işlemcisine sahip olan yeni akıllı telefon, 2 GB Ram miktarı ile piyasaya çıkacak. 32 GB Dahili depolama alanı ile birlikte piyasaya çıkacak olan yeni cihaz da ayrıca 1 adette microSD kart yuvası bulunuyor. Android 10 işletim sistemi görünümlü RealmeUI sistemiyle birlikte kullanıcıların karşısına gelecek olan cihaz da 5.000mAh batarya kapasitesi yer alıyor.

196 Gram ağırlığına sahip olan cihaz içerisinde Bluetooth 5.0 teknoloji ile birlikte 4G bağlantı desteği de bulunuyor. Farklı renk seçenekleri ile birlikte piyasaya çıkacak olan cihaz da ne yazık ki herhangi bir hızlı şarj teknolojisi de bulunmuyor.

Realme C11 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Realme firması tarafından tanıtımı yapılan ve geliştirilen yeni akıllı telefon Realme C11 fiyatı ile dikkat çekiyor. 100 Dolar fiyat etiketine sahip olacağı açıklanan cihazın resmi çıkış tarihi ise henüz paylaşılmadı. Oldukça standart özelliklere sahip olan akıllı telefonun ne kadar satacağı ise son derece merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...
Image Segmentation

Image Segmentation Nedir, Ne İşe Yarar?

Image Segmentation ifadesinin Türkçe karşılığı olarak kullanılan “Görüntü Bölütleme” işlemi Nesne tanıma ...
Dual kamera

Dual Kamera Nedir Nasıl Çalışır?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yeni özellikler çıkıyor. Dual kamera da ...
Bulut tabanlı sistemler

Bulut Tabanlı Sistemler Ne Demek?

Bulut tabanlı sistemler, kuruluma ihtiyaç duymadan web tabanlı uygulamalar yardımı ile online ...
Dijital vatandaşlık

Dijital Vatandaşlık Nedir, Kuralları Nelerdir, Hangi Faydaları Sağlar?

Dijital vatandaşlık, internet alt yapısının hızla gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımıza giren ...