Motorola Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! Karşınızda Moto E7 ∞ Sonsuz Teknoloji

Motorola Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! Karşınızda Moto E7

Moto E7

Bir dönemin en popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Motorola, düzenlediği özel bir lansman kapsamında giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefonunu duyurdu. Moto E7 ismi verilen cihaz hem fiyat etiketiyle hem de tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. MediaTek Helio G25 işlemcisinden gücünü alan yeni akıllı telefon, ikili kamera kurulumu ile birlikte piyasaya çıkacak. Dilerseniz, fiyat performans ilişkisi bakımından oldukça dikkat çeken ve özellikleriyle giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefonu gelin daha yakından birlikte inceleyelim.

Moto E7 Özellikleri

Moto E7 özellikleri

Motorola şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve fiyatıyla oldukça dikkat çeken yeni akıllı telefon Moto E7 özellikleri ile göz kamaştırıyor. Donanımsal olarak giriş seviyesine hitap eden cihaz, Android 10 işletim sistemi ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte, fiyatı ile kullanıcıların dikkatini çeken yeni akıllı telefon…

Ekran Özellikleri

Moto E7 ekran özellikleri

Yeni akıllı telefon, donanımsal olarak her ne kadar giriş seviyesine hitap eden cihaz olsa da tasarımsal olarak oldukça dikkat çekiyor. 6,5 inç büyüklüğünde zarif bir ekrana sahip olan cihaz kullanıcıların karşısına HD+ çözünürlüğü ile çıkmaya hazırlanıyor.

Kamera Özellikleri

Moto E7 kamera özellikleri

Herhangi bir yapay zeka desteğine sahip olmayan yeni akıllı telefon, ikili kamera sistemi (48 MP + 2 MP) ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Donanımsal yapısıyla giriş seviyesine hitap eden yeni cihazın ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğünde.

Diğer Özellikler

Moto E7 donanım özellikleri

Üç farklı renk seçeneğine sahip olan yeni akıllı telefon gücünü MediaTek Helio G25 işlemcisinden alıyor. 2 GB Bellek kapasitesi ile birlikte kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan yeni cihazın dahili depolama alanı ise sadece 32 GB.

Android 10 işletim sistemine sahip olan cihaz ayrıca 4G bağlantı desteği de bulunuyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra giriş seviyesine hitap eden yeni cihazın batarya kapasitesi ise 4,000mAh.

Motorola E7 Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Moto E7 fiyatı

Motorola şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve özellikleriyle giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefon Moto E7 fiyatı ile kullanıcıları büyülüyor. 140 Dolar fiyat etiketine sahip olan ürün, ilk olarak Avrupa pazarında ilerleyen günler içerisinde satışa sunulacak. Çıkış tarihi henüz belli olmayan yeni cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*