Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar?

narton virüs

Günümüzde internet kullanımı, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıların bazıları iş amacıyla bu teknolojiyi kullanırken, bazıları ise eğlence amacıyla kullanmaktadır. Dışarıdan oldukça güvenli bir teknoloji gibi görünse de internet dünyasında kullanıcıları bekleyen birbirinden farklı tehditler vardır. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan sahte web siteleri ile, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çalınmaktadır. Ayrıca bilgisayarlara giren virüsler yüzünden fidye olayları son dönemde gündeme gelmektedir.

Böyle bir durumla karşılaşmak istemeyen bilinçli kullanıcılar ise antivirüs yazılımlarını tercih etmektedir. Tercih edilen antivirüs yazılımları arasında Norton 360 yazılımı da yer almaktadır. Norton 360 isimli antivirüs yazılımı gelin birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

Üst Düzey Casus Yazılım Koruması

casus

Yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen Norton 360, kullanıcıları zararlı yazılımlardan ve son dönemde gündeme gelen fidye yazılımlarından korumaktadır. Ayrıca program içerisinde yer alan güvenlik katmanı sayesinde, kullanıcılar çevrimiçi tehditlerden de korunmaktadır.

Bulut Tabanlı Yedekleme

bulut sistemi

Bilgisayar yedekleme işlemi birçok kullanıcı tarafından tercih edilmese de yapılması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Norton 360 antivirüs yazılımı sayesinde kullanıcılar dosyalarını bulut sistemi üzerinden şifreli bir şekilde yedekleyebilmektedir.

Özel Olarak Geliştirilen Güvenlik Duvarı

güvenlik şifre

Şirket tarafından özel olarak geliştirilen güvenlik duvarı, kullanıcıları birçok tehditten korumaktadır. Söz konusu antivirüs yazılımı, ağ trafiğinizi detaylı bir şekilde denetlemek olası tehditlerde kullanıcıları uyarmaktadır. Ayrıca ağ üzerinden sisteminize sızmak isteyen kullanıcılarda tespit edilmekte ve engellenebilmektedir.

Ebeveyn Kontrolü

ebeveyn kontrol

İnternet, dışarıdan bakıldığında oldukça güvenli bir sistem olarak görünse de içerisinde ciddi tehditler barındırmaktadır. Çocuklarımızı olası tehditlerden korumak için özel olarak tasarlanmış sistem sayesinde tüm kontroller Ebeveynlerin elindedir. Çocuklarımızın hangi internet sitelerine girdiği, hangi terimleri kullanarak arama yaptıklarını ve hangi uygulamalarını indirdiklerini Norton 360 sayesinde takip edebilirsiniz.

Norton 360 Fiyatları

narton fiyat

Günümüzün en popüler antivirüs programlarından biri olan Norton 360, kullanıcılara çeşitli paket seçenekleri sunmaktadır. Yıllık 160 TL ödeyerek standart pakete üye olmak isteyen kullanıcılar Ebeveyn kontrolü dışındaki tüm özellikleri kullanabilmektedir. Ayrıca bulut depolama alanı ise 10 GB olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Deluxe paketi kullanmak isteyen kullanıcılar ise yıllık 280 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bu paketi satın alan kullanıcılar antivirüs programının tüm özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanabilmektedir. Deluxe paketi kapsamında kullanıcılara sunulan bulut depolama alanı ise 50 GB olarak açıklanmıştır.

Premium paketini kullanmak isteyen kullanıcılar ise yıllık 390 TL ödeme Yapması Gerekmektedir. Söz konusu paket kapsamında kullanıcılara 75 GB bulut depolama alanı sunulmuştur.

Bir yorum bırakınız...

*

Axon 11 SE 5G

ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı

ZTE, düzenlediği etkinlik kapsamında 5G bağlantı teknolojisine sahip yeni akıllı telefonunu duyurdu ...
ram nedir

RAM (Random Access Memory) Nedir? RAM Ne İşe Yarar?

RAM, her ne kadar bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza girmiş olsa da ...
oyun hataları

Bilgisayarda Oyun Neden Hata Veriyor?

Bilgisayara yeni oyun yüklediğinizde sorunsuz bir şekilde çalışmasını beklersiniz. Bigisayarda oyun, açılmıyor, ...
rar nedir ne işe yarar

RAR Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı, yüksek boyutlu dosyalar ile çalışmaktadır. Kimi ...
projektör

Projektör Nedir? Nasıl Çalışır?

Projektör, basitçe düşünecek olursak görüntüyü yansıtan bir cihazdır. Bu cihaz genellikle toplantı, ...
vram

VRAM (Video RAM) Nedir? Ne İşe Yarar?

VRAM tüm harici ekran kartlarında bulunan bir RAM türüdür. Bu bellek grafik ...
play station haziran oyunları

PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus abonelerine Haziran ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Sosyal ...
imap nedir

IMAP Nedir? Ne İşe Yarar?

IMAP kelimesi, günümüzde birçok internet kullanıcısının karşısına sıklıkla çıkmaktadır. Asıl adı Internet ...