Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar?

narton virüs

Günümüzde internet kullanımı, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıların bazıları iş amacıyla bu teknolojiyi kullanırken, bazıları ise eğlence amacıyla kullanmaktadır. Dışarıdan oldukça güvenli bir teknoloji gibi görünse de internet dünyasında kullanıcıları bekleyen birbirinden farklı tehditler vardır. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan sahte web siteleri ile, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çalınmaktadır. Ayrıca bilgisayarlara giren virüsler yüzünden fidye olayları son dönemde gündeme gelmektedir.

Böyle bir durumla karşılaşmak istemeyen bilinçli kullanıcılar ise antivirüs yazılımlarını tercih etmektedir. Tercih edilen antivirüs yazılımları arasında Norton 360 yazılımı da yer almaktadır. Norton 360 isimli antivirüs yazılımı gelin birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

Üst Düzey Casus Yazılım Koruması

casus

Yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen Norton 360, kullanıcıları zararlı yazılımlardan ve son dönemde gündeme gelen fidye yazılımlarından korumaktadır. Ayrıca program içerisinde yer alan güvenlik katmanı sayesinde, kullanıcılar çevrimiçi tehditlerden de korunmaktadır.

Bulut Tabanlı Yedekleme

bulut sistemi

Bilgisayar yedekleme işlemi birçok kullanıcı tarafından tercih edilmese de yapılması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Norton 360 antivirüs yazılımı sayesinde kullanıcılar dosyalarını bulut sistemi üzerinden şifreli bir şekilde yedekleyebilmektedir.

Özel Olarak Geliştirilen Güvenlik Duvarı

güvenlik şifre

Şirket tarafından özel olarak geliştirilen güvenlik duvarı, kullanıcıları birçok tehditten korumaktadır. Söz konusu antivirüs yazılımı, ağ trafiğinizi detaylı bir şekilde denetlemek olası tehditlerde kullanıcıları uyarmaktadır. Ayrıca ağ üzerinden sisteminize sızmak isteyen kullanıcılarda tespit edilmekte ve engellenebilmektedir.

Ebeveyn Kontrolü

ebeveyn kontrol

İnternet, dışarıdan bakıldığında oldukça güvenli bir sistem olarak görünse de içerisinde ciddi tehditler barındırmaktadır. Çocuklarımızı olası tehditlerden korumak için özel olarak tasarlanmış sistem sayesinde tüm kontroller Ebeveynlerin elindedir. Çocuklarımızın hangi internet sitelerine girdiği, hangi terimleri kullanarak arama yaptıklarını ve hangi uygulamalarını indirdiklerini Norton 360 sayesinde takip edebilirsiniz.

Norton 360 Fiyatları

narton fiyat

Günümüzün en popüler antivirüs programlarından biri olan Norton 360, kullanıcılara çeşitli paket seçenekleri sunmaktadır. Yıllık 160 TL ödeyerek standart pakete üye olmak isteyen kullanıcılar Ebeveyn kontrolü dışındaki tüm özellikleri kullanabilmektedir. Ayrıca bulut depolama alanı ise 10 GB olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Deluxe paketi kullanmak isteyen kullanıcılar ise yıllık 280 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bu paketi satın alan kullanıcılar antivirüs programının tüm özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanabilmektedir. Deluxe paketi kapsamında kullanıcılara sunulan bulut depolama alanı ise 50 GB olarak açıklanmıştır.

Premium paketini kullanmak isteyen kullanıcılar ise yıllık 390 TL ödeme Yapması Gerekmektedir. Söz konusu paket kapsamında kullanıcılara 75 GB bulut depolama alanı sunulmuştur.

Bir yorum bırakınız...

*

google kitaplığım

Google Kitaplar Nedir ve Nasıl Kitap Bulunur?

Google’da sadece kitap bulmak istiyorsanız, kitap bulma işlemini Google kitaplar arama motorundan ...
Youtube e-posta bildirimler

Google, YouTube E-posta Bildirim Göndermeyi Sonlandırıyor

Google, YouTube e-posta bildirimlerini  gelecek haftadan sonra artık göndermeyeceğini duyurdu. Youtube kullanıcıları, ...
pc monitör sinyal yok

Bilgisayar Monitöründe “Sinyal Yok” Hatası

Bilgisayar çalışıor ancak bilgisayar monitörü “Sinyal yok” hatası yazıyorsa kontrol etmeniz gereken ...
twitter güvenlik sorunu

Twitter, Android Kullanıcıları için Güvenlik Sorunu Hakkında Uyardı

Twitter, Android kullanıcılarını, bilgisayar korsanlarının direk özel mesajlara erişmesine olanak verebilecek kritik ...
konsol tv

PlayStation 5 veya Xbox Series X için Hangi Özelliklerde TV Gereklidir?

PlayStation 5 ve Xbox Serisi X konsolları 2020 yılına damgasını vuracak. Bu ...
ekran kartı öğrenme

Windows 10’da Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Çoğu Windows kullanıcısı sahip olduğu ekran kartının özelliklerini bilmiyor. Fakat Windows için ...
samsung note 20 ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, Samsung Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra telefonalarını resmen duyurdu ...
QuitNow-Stop Smoking

Sigara Bırakma Uygulaması QuitNow-Stop Smoking Özellikleri

Mükemmel bir uygulama olan quitNow-stop smoking sayesinde sigara bırakmak için önemli bir ...