Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar? | Sonsuz Teknoloji Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar? | Sonsuz Teknoloji

Norton 360 Antivirüs Yazılımı Ne İşe Yarar?

narton virüs

Günümüzde internet kullanımı, hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıların bazıları iş amacıyla bu teknolojiyi kullanırken, bazıları ise eğlence amacıyla kullanmaktadır. Dışarıdan oldukça güvenli bir teknoloji gibi görünse de internet dünyasında kullanıcıları bekleyen birbirinden farklı tehditler vardır. Özellikle son dönemlerde ortaya çıkan sahte web siteleri ile, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çalınmaktadır. Ayrıca bilgisayarlara giren virüsler yüzünden fidye olayları son dönemde gündeme gelmektedir.

Böyle bir durumla karşılaşmak istemeyen bilinçli kullanıcılar ise antivirüs yazılımlarını tercih etmektedir. Tercih edilen antivirüs yazılımları arasında Norton 360 yazılımı da yer almaktadır. Norton 360 isimli antivirüs yazılımı gelin birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim.

Üst Düzey Casus Yazılım Koruması

casus

Yapay zeka teknolojisi ile geliştirilen Norton 360, kullanıcıları zararlı yazılımlardan ve son dönemde gündeme gelen fidye yazılımlarından korumaktadır. Ayrıca program içerisinde yer alan güvenlik katmanı sayesinde, kullanıcılar çevrimiçi tehditlerden de korunmaktadır.

Bulut Tabanlı Yedekleme

bulut sistemi

Bilgisayar yedekleme işlemi birçok kullanıcı tarafından tercih edilmese de yapılması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Norton 360 antivirüs yazılımı sayesinde kullanıcılar dosyalarını bulut sistemi üzerinden şifreli bir şekilde yedekleyebilmektedir.

Özel Olarak Geliştirilen Güvenlik Duvarı

güvenlik şifre

Şirket tarafından özel olarak geliştirilen güvenlik duvarı, kullanıcıları birçok tehditten korumaktadır. Söz konusu antivirüs yazılımı, ağ trafiğinizi detaylı bir şekilde denetlemek olası tehditlerde kullanıcıları uyarmaktadır. Ayrıca ağ üzerinden sisteminize sızmak isteyen kullanıcılarda tespit edilmekte ve engellenebilmektedir.

Ebeveyn Kontrolü

ebeveyn kontrol

İnternet, dışarıdan bakıldığında oldukça güvenli bir sistem olarak görünse de içerisinde ciddi tehditler barındırmaktadır. Çocuklarımızı olası tehditlerden korumak için özel olarak tasarlanmış sistem sayesinde tüm kontroller Ebeveynlerin elindedir. Çocuklarımızın hangi internet sitelerine girdiği, hangi terimleri kullanarak arama yaptıklarını ve hangi uygulamalarını indirdiklerini Norton 360

sayesinde takip edebilirsiniz.

Norton 360 Fiyatları

narton fiyat

Günümüzün en popüler antivirüs programlarından biri olan Norton 360, kullanıcılara çeşitli paket seçenekleri sunmaktadır. Yıllık 160 TL ödeyerek standart pakete üye olmak isteyen kullanıcılar Ebeveyn kontrolü dışındaki tüm özellikleri kullanabilmektedir. Ayrıca bulut depolama alanı ise 10 GB olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Deluxe paketi kullanmak isteyen kullanıcılar ise yıllık 280 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bu paketi satın alan kullanıcılar antivirüs programının tüm özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanabilmektedir. Deluxe paketi kapsamında kullanıcılara sunulan bulut depolama alanı ise 50 GB olarak açıklanmıştır.

Premium paketini kullanmak isteyen kullanıcılar ise yıllık 390 TL ödeme Yapması Gerekmektedir. Söz konusu paket kapsamında kullanıcılara 75 GB bulut depolama alanı sunulmuştur.

Bir yorum bırakınız...

*

steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...