Özel Kılıflı Telefon İphone X Tesla | Sonsuz Teknoloji

Özel Kılıflı Telefon İphone X Tesla

iphone x tesla

Caviar mühendisleri tarafından tasarlanan İphone X için tasarlanan kılıf satışına başlandı. Güneş enerjisi ile çalışan “İPhone X Tesla” olarak adlandırılan kılıf ve İphone X telefon 4.600 dolar olarak satışa çıktı. Üretim hattının ilk örneği,  Tesla CEO’su Elon Musk‘a hediye olarak gönderiliyor.

Hoş görünümlü, arkasına takılı bir güneş paneli ile geliyor ve görüntülere göre, neredeyse telefonun bir parçası gibi görünüyor. Ama kesinlikle değil.   asarım, altın dekoratif elemanları ve bir batarya şarj göstergesi ile bir karbon tabanına sahiptir. İPhone’u bir düğmeye basarak şarj etmeye başlıyor.

iphone x kılıf

Durumun oluşturulması için, Caviar’ın mühendislerinin “bu sistemin etkinliğini ve güvenliğini kanıtlayan” 100’den fazla test gerçekleştirilmiş. Ürün özellikleri sayfasında güç özellikleriyle ilgili ayrıntılar maalesef gösterilmiyor. Şirket, üç kişinin iPhone X: Tesla “Steve Jobs, Nikola Tesla ve Ilon Mask” in yapımına ilham verdiğini söylüyor.

Caviar’ın “her akıllı telefonun kendi numarası var” diye vaat ettiği üretim çalışması, 999 adet ile sınırlı. 64GB iPhone X Tesla 4,600 dolar, 256GB modeli ise 4.850 dolar olacak.

Bir yorum bırakınız...

*