PUBG 5.2 Güncellemesi Hakkında Herşey | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

PUBG 5.2 Güncellemesi Hakkında Herşey

PUBG

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan PUBG, dünya üzerinden en fazla kişi tarafından oynanan bir Battle Royale oyunudur. PUBG 5.2 güncellemesi de son günlerin en çok konuşulan olaylarından biri haline gelmişti. Bu yeni yama iki ana değişiklik ve gelişme ile oyun sevenlerin karşısına çıkmayı planlıyor. İşte resmi olarak da açıklanan yeni güncelleme hakkında tüm detaylar.

PUBG LABS YENİLİĞİ DİKKAT ÇEKİYOR

PUBG 5.2 güncellemesi yeni bir geri bildirim sistemi ile geliyor. Bu sistemin oluşturulmasının sebebi de oyuncuların geliştiriciler ile ortak kararlar alabilmesi. Aynı zamanda sistem üzerinde bir de “Yetenek Tabanlı Derecelendirme” tablosu olacak. Bu yeni sisteme göre 5 maç oynayan oyuncular bazı faktörlere dayanılarak sıralamada yer edinebilecekler.

Sistem yer almak için her bir oyuncunun en az 5 maçı vermiş olması gerekecek. Tüm bu maçlarda elde ettikleri dereceler ve öldürdükleri kişi sayısı oyuncuların tablodaki yerini etkileyecek.

VIKENDI’DE MERAK EDİLEN GÜNCELLEME

PUBG 5.2 güncellemesi özellikle Vikendi haritasında büyük ölçüde hissedilecek. Harita üzerinde yapılan değişiklikler neticesinde yeni haritanın keskin nişancılar için uygun olduğu dile getiriliyor. Haritada yer alan yollar ve binalar üzerinde pek çok değişikliğe gidildi ve haritanın ortasındaki dağın yükseklik oranı düşürüldü.

Bunların yanı sıra haritadaki araçlar üzerinde de yeniliklere gidildi. Araç sayısı arttırıldı ve araçların dağılımında değişiklikler yapıldı. Araçların yanında binalarda da dikkat çeken değişimlere gidildi ve bazı binalar oyundan tamamen kaldırıldı.

GÜNCELLEMEDEKİ DİĞER DETAYLAR

PUBG 5.2 güncellemesi “çivi kapanı” adı verilen bir eşyanın da oyuna eklenmesi ile merak uyandırıyor. Bu yen eşya sayesinde araçların geçiş noktalarına çivili tuzaklar kurulabilecek. Böylece rakip araçlara zarar verilebilecek. Çivi kapanı ile yalnızca tek bir araca zarar verilebiliyor.

Beklenen güncellemeye bir de yol noktası özelliği eklendi. Bu sayede plan yapabilen oyuncular bazı stratejik rotaları daha iyi kavrayabilecekler.

20 Kasım tarihinde yayınlanması ve kullanıma açılması beklenen yeni güncelleme oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Bir yorum bırakınız...

*

apple kamera

Apple Kameralarını Kapatanlara Önemli Uyarılarda Bulundu!

Apple kameralarını kapatan kullanıcılarına uyarılarda bulundu. Kameraların kapatılıyor olmasının cihazlara zarar verebilecek ...
wordpress galeri

En İyi 5 WordPress Galeri Eklentisi

WordPress kullanımında galeri eklentisi  mutlaka olması gereken eklentiler arasında yerini alır. Zaten ...
microsoft onenote

Microsoft OneNote Nedir Ne İşe Yarar?

Microsoft OneNote, Office 365 ile birlikte not düzenlemek için kullanılabilen bir uygulamadır ...
kvk

KVK Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

KVK Garanti sorgulama işlemi son derece basit ve bir o kadar da ...
excel hızlı

Excel’de Hızlı Doldurma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Excel’ de hızlı doldurma özelliği son derece basit ve pratik bir şekilde ...
fotoğraf küçültme

3 Farklı Resim Küçültme Yöntemi ile Site Hızınızı Artırın!

Hemen her web tasarım uzmanı fotoğraf ve görselleri kullanmadan önce küçültme ihtiyacı ...
zararlı virüsler

En Zararlı Yazılım Türleri Nelerdir?

En zararlı yazılım türleri, güvenli olmadan siteler yolu ile ya da pek ...
IQOO Z1 x 5G

2020 Yılının Beklenen Akıllı Telefonu IQOO Z1 x 5G Tanıtıldı! İşte, IQOO Z1 Fiyatı ve Özellikleri!

Son yılların fiyat performans telefonlarını üreten Vivo, 2020 yılına damgasını vuracak IQOO ...