PUBG Mobile’dan Yeni Harita Sürprizi Livik! | Sonsuz Teknoloji PUBG Mobile’dan Yeni Harita Sürprizi Livik! | Sonsuz Teknoloji

PUBG Mobile’dan Yeni Harita Sürprizi Livik!       

PUBG Mobile’dan yeni harita sürprizi Livik! Sevilen hayatta kalma ve rekabet oyunu PUBG’nin mobil sürümüne oldukça şaşırtıcı bir şekilde yeni harita ekleniyor! Eklenecek harita oyun deneyimini oldukça yüksek bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor. PUBG severlerin heyecanlanmamasına neden olan harita hakkında detaylar geldi işte yeni eklenecek Livik hakkında detaylar.

pugb harita livk

Popüler savaş oyunu PUBG son zamanlarda getirdiği güncellemeler ile gündemde. Oyun severlerin kalbini fetih edebilecek şekilde güncellemeler getiren Popüler oyun, yeni güncellemesi sayesinde kitlerine farklı deneyimler yaşatabilecek. PUBG Mobile Yeni Harita Özellikleri hakkında merak edilen onlarca soru var. Eklenecek haritanın tek bir görünüşte olmayacağı birden farklı harita birleşiminden oluşacağına dair oldukça büyük söylentiler var.

mobil pubg

Livik Haritası Birden Fazla Haritadan Mı Oluşacak

Livik haritası birden fazla haritadan mı oluşacak? PUBG Mobile’ın yayınlayacağı güncelleme ile gelmesi beklenen haritanın birden fazla haritadan oluşacağına dair oldukça güçlü söylentiler bulunuyor. Oyunculara tek bir haritada farklı deneyimler yaşatmak isteyen PUBG mobile ekleyeceği harita ile bunu başarabilecek gibi gözüküyor.

Vikendi, Sanhok, Miramar ve Erangel birleşimlerinden oluşması beklenen yeni bölgenin 2X2Km büyüklüğünde olması bekleniyor. Alan olarak yeterli boyutta olacak olan yeni harita Silahlar konusunda kısıtlı olacak ve zorlayıcı bir deneyim sunacak gibi görünüyor.

Güncelleme İlk Kez Önce Mobil Sürümüne Geliyor!

PUBG güncellemeleri bu zamana kadar ilk olarak PC sürümüne daha sonra ise Mobil sürümüne gelmişti. Yapılan bir değişiklik de bu yönde olacak gibi gözüküyor. Tarihte ilk defa gelecek bir güncelleme Bilgisayar sürümünden önce mobil sürümüne gelecek. Mobil kullanıcılarını da önemsediklerini belirten geliştiriciler bu sefer bu şekilde bir güncelleme kararı aldıklarını açıkladı.

Yeni Haritada Oyunlar 60 Kişilik!

pubg harita oyun

Yeni harita Livik diğer haritalardan farklı olarak 60 kişi ile oynanacak. Oyunun rastgele zamanlarında rastgele bölgelerine hareket edecek kamyonlar sayesinde farklı bir Airdrop mantığı yapılmaya çalışılacak gibi gözüküyor. Geliştirmeler sadece bunlarla sınırlı değil. Eklenecek olan harita ile birlikte oyuna iki yeni silahın da gelmesi beklenenler arasında yer alıyor.

Eklenecek silahlar hakkında henüz bir bilgi bulunmasa da tahmin edilenler arasında silahların bu haritaya özgün olmayacağı. Tüm haritaların birleşimi olacak bu haritadaki silahlar diğer haritalarda da bulunabilecek vaziyette olabilir.

Bir yorum bırakınız...

*

E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...
Image Segmentation

Image Segmentation Nedir, Ne İşe Yarar?

Image Segmentation ifadesinin Türkçe karşılığı olarak kullanılan “Görüntü Bölütleme” işlemi Nesne tanıma ...
Dual kamera

Dual Kamera Nedir Nasıl Çalışır?

Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün yeni özellikler çıkıyor. Dual kamera da ...
Bulut tabanlı sistemler

Bulut Tabanlı Sistemler Ne Demek?

Bulut tabanlı sistemler, kuruluma ihtiyaç duymadan web tabanlı uygulamalar yardımı ile online ...