Razer Hammerhead True Wireless Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Razer Hammerhead True Wireless Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Razer Hammerhead True Wireless

Dünyanın en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Razer, düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında yeni kablosuz kulaklığını resmi olarak duyurdu. Hammerhead True Wireless Pro ismi verilen cihaz, üstün ses kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece 5 gram ağırlığında olan yeni ürün, oldukça şık tasarımıyla da göz kamaştırıyor. Dilerseniz, Razer şirketi tarafından tanıtımı yapılan hem performansıyla hem de tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken yeni kablosuz kulaklığı gelin daha yakından ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Razer Hammerhead True Wireless Pro Özellikleri

Razer Hammerhead True Wireless Pro Özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde Razer şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni kablosuz kulaklık Razer Hammerhead True Wireless Pro özellikleri ile göz kamaştırıyor. Son dönemin en iddaalı cihazlarından biri olan yeni ürün, kullanıcıların karşısına dokunmatik kontroller ile çıkmaya hazırlanıyor.

Kullanıcılar, dokunmatik kontroller özelliği sayesinde müzikleri oynatabiliyor, durdurabiliyor, çağrıları cevaplayabiliyor veya çağrıları reddedebiliyor. Hem müzik severler hem de oyun severler için özel olarak üretilen yeni cihaz, Android ve İOS cihazlar ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

dokunmatik kontroller

Şarj kutusu ile 20 saate kadar batarya ömrü sunan yeni cihaz da aynı zamanda dahili mikrofon da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra sadece 5 gram ağırlığında olan yeni kablosuz kulaklık IPX4 sertifikasına da sahip.

Söz konusu sertifika sayesinde kullanıcılar yeni ürünü su içerisinde ve tozlu ortamlarda oldukça kolay bir şekilde kullanabiliyor. Yukarıda yer alan özelliklerin yanı sıra Bluetooth 5.1 teknolojisine de sahip olan yeni ürün de Comply kulak uçları bulunuyor. Söz konusu uçlar sayesinde kullanıcılar daha rahat bir konfor deneyimi yaşayabiliyor.

Razer Hammerhead True Wireless Çıkış Tarihi

Razer Hammerhead True Wireless Çıkış Tarihi

Razer şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni kablosuz kulaklık hem performansıyla hem şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Her ne kadar resmi çıkış tarihi henüz açıklanmasa da yeni cihazın Aralık ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Razer Hammerhead True Wireless Fiyatı

Razer Hammerhead True Wireless Fiyatı

Donanımsal olarak son dönemin en iddalı cihazlarından biri olan Razer Hammerhead True Wireless fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Razer şirketi tarafından açıklanan bilgiye göre söz konusu cihaz, 209 Euro üzerinden satışa sunulacak. THS taşıma kapını da satın almak isteyen kullanıcılar bu ürün için ekstra olarak 35 Euro ödemesi gerekecek.

Bir yorum bırakınız...

*