Realme, 108 MP Kameralı Telefonu Piyasaya Sürecek | Sonsuz Teknoloji

Realme, 108 MP Kameralı Telefonu Piyasaya Sürecek

Realme

Çinli bir şirket olan Realme’nin Hindistan Ceo’su yaptığı açıklamalarda, Realme’nin 108 Mp özelliğindeki akıllı telefon üzerinde çalıştığını belirtti. Ceo, aynı zamanda şirketin pazar politikaları hakkında da bilgilendirmeler de bulundu.Çin kökenli Realme, bu yılın üçüncü çeyreğinde Hindistan’da en fazla tercih edilen dördüncü telefon markası oldu. Ayrıca Hindistan’da piyasaya çıktığı günden itibaren ( Mayıs 2018 ) 15 milyondan fazla telefon satmayı başardığını da biliyoruz. Bu başarının paralelinde yeni gelişmeler geleceği zaten bekleniyordu. Fakat 108 Mp ana kameraya sahip bir cihaz beklenmiyordu. Ancak Hindistan Ceo’sunun bir siteye yaptığı açıklamalar kaynak alınarak bu cihaz üzerinde çalışıldığı doğrulandı.

Realme’nin Amacı Teknoloji Markası Olmak

Genel olarak akıllı telefon ürünleri ile gündeme gelen Realme, ‘IOTNesnelerin İnterneti’ üzerinde de çalışıyor. Üzerinde çalışılan bu cihazlardan bazıları, ilerleyen süreçlerde piyasaya çıkacak. Ceo’nun yaptığı açıklamalara göre Realme markası sadece bir telefon üreten bir şirket olmayacak. İnsanların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler üreten bir şirket olacak.

Realme, bunu gerçekleştirmek içinde rakipleriyle rekabetini arttırmak zorunda. Samsung, Xiomi gibi rakipleri bulunan şirket, parakende mağazalarını arttırma politikaları izliyor. Böylelikle Çevrim dışı alanda da diğer markalarla rekabet halinde olacak. Çevrimdışı mağazalarındaki fiyatların, çevrimiçi marketlerindeki fiyatları ile paralel olacağını dile getiren Steth, bu durumun olmaması halinde başarılı olamayacaklarını da dile getirdi. Ayrıca parakende pazarına gönderdikleri telefonun diğer markalara oranla 4 te 1 i olduğunu da belirten Steth, 2020 yılında markanın daha dinamik bir şekilde piyasaya gireceğini belirtti.

Bir yorum bırakınız...

*