Samsung Galaxy M41 Yerine M51 Gelebilir | Sonsuz Teknoloji

Samsung Galaxy M41 Yerine M51 Gelebilir

samsung galaxy m51

Samsung’un yeni alınan bir karar ile piyasaya sürmeye hazırlandığı modeli çıkarmama kararı aldığı konuşuluyor. Şuan için resmi bir açıklama yapılmazken bu iptal olan modelin Samsung Galaxy M41 olduğu söyleniyor. Bu model yerine bir üst model olan Samsung Galaxy M51 modelinin piyasaya çıkacağı Güney Kore’den gelen haberler arasında yer alıyor.

Telefon devi Samsung bu modelde bir ilke imza atmayı planlıyordu. Ekran olarak ilk defa 3. Parti bir OLED ekran kullanılacaktı. Fakat modelin çıkışı iptal edilirse Samsung Galaxy M51 modelinde bu ekrana yer verilip verilmeyeceği bilinmiyor. Alınan bu kararda M41 yerine yeni model M51’e odaklanılma isteği yatıyor olabilir.

M41 Yerine M51 İle Yola Devam Edilebilir

Orta segment bir telefon olarak karşımıza çıkacak olan Samsung Galaxy M51

, iptal edilen modelin yerine çıkacak. Ekran olarak da 3. Parti OLED bir ekranın kullanılacağı tahmin ediliyor. Cihazla alakalı çok fazla teknik detay olmasa da yakın bir zamanda piyasaya çıkması bekleniyor. Samsung Galaxy M51 özellikleri bilinmese de Galaxy A51 modelinin özelliklerini taşıması bekleniyor. Bu cihazda kullanılan Snapdragon 675 işlemci ve 8 GB ram, donanım olarak M51’de de yer alacak.

Telefonun tam olarak ne zaman tanıtılacağı hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu ay sonunda telefonun kullanıcılara sunulması ve tüm özelliklerin ortaya çıkması bekleniyor. Cihazın şimdiden birçok alıcısı olacağı düşünülüyor. Tam olarak piyasaya çıktıktan sonra şuan belirsiz olan fiyatı da netlik kazanacak.

Bir yorum bırakınız...

*