Scorp Hesabı Nasıl Silinir? Adım Adım Scorp Hesabı Silme ∞ Sonsuz Teknoloji

Scorp Hesabı Nasıl Silinir? Adım Adım Scorp Hesabı Silme

scorp nasıl silinir

Bir zamanların popüler videolu sosyal medya hesaplarından birisi olan Scorp, eski gücüne artık sahip değil. Scorp hesabı nasıl silinir? Soruları son zamanlarda artış göstermiş durumda.

Reynmen gibi sanatçıların ünlenmesinde büyük katkısı olan Scorp, her geçen gün aldığı güncellemeler ile kendini adeta bir sona götürdü. Kullanıcıların severek kullandığı program amacından sapmaya başlayınca artık platform kullanılamaz hale geldi.

Özellikle Android cihazların video çekememesi IOS cihazların videolar çekebilmesi gibi ayrımcılıkların olması da profilden soğumak için yeterli olmaya başlamıştı. Peki, zamanında açmış olduğunu ve bayılarak kullandığınız Scorp hesabı nasıl silinir?

Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

scor hesap silme

Scorp hesabı nasıl silinir? Scorp platformu üzerinden hesap silmek diğer platformlara göre daha zordur. Platform kendini azalan kitlesi nedeni ile içine kapatmış durumdadır. Yeni üyeliklere izin vermediği gibi Android cihazlardan hesaplara erişim de yapılamamaktadır.

Bunların yanı sıra uygulama üzerinden ya da sitesi üzerinden hesap silebilmeniz için herhangi bir alan bulunmamaktadır. Bu nedenle hesap silme işlemlerinizi Mail üzerinden yapmanız gerekir.

Scorp uygulamasına göndereceğiniz Mail sayesinde hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu işlemlerin gerçekleşebilmesi için biraz beklemeniz gerekmekte ancak işleminiz onaylandıktan sonra hesabınız hemen silinecektir.

[email protected] ve [email protected] Öncelikle güncel mail hesabınız üzerinden bu mail adreslerinden herhangi birisine mail oluşturmalısınız.

Konu kısmına “Scorp hesabımın silinmesini talep ediyorum” yazdıktan sonra açıklama kısmına vereceğimiz bilgileri tamamen doğru ve eksiksiz şekilde girmelisiniz.

(Telefon Numaranız) Telefon numaralı, (E-Posta adresiniz) E-posta adresine sahip (Scorp Kullanıcı Adınız) Kullanıcı adına bağlı olan Scorp hesabımın silinmesini istiyorum. Hesap silme işlemini gerçekleştirirseniz sevinirim.

Şeklinde bir açıklama da girdikten sonra Mail adreslerine bu mailleri göndermeniz gerekmekte. Hesabınız silindiği zaman yüksek ihtimal bir mail ile size geri dönüş yapılacaktır. Hesap silme işlemlerinde yaşanan yoğunluklar nedeni ile bazı zamanlarda hesabınızın silindiğini söyleyen mail tarafınıza ulaşamıyor olabilir. Bu konuda hesabınızın kesinlikle silinecek olmasını bilmeniz gerekmekte.

Scorp Hesabını Silmek İçin Nelere İhtiyacınız Var?

scorp sosyal medya

Scorp hesabınızı silmek için nelere ihtiyacınız var? Scorp hesabınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz. Ancak, diğer sosyal medya uygulamaları gibi silme işlemlerinin ilerlemediğini sizlere söylemliyiz. Öyle ki. Scorp üzerinden hesabınızı silebilmek için kendilerine içinde bilgilerinizin de bulunduğu bir Mail göndermeniz gerekiyor.

Scorp hesabınızı silebilmeniz için neler gerekiyor?

  • Güncel bir Mail hesabı
  • Scorp kullanıcı adınız
  • Scorp hesabınıza bağlı mail adresiniz
  • Scorp hesabınıza bağlı olan Telefon numaranız

Tüm bu bilgilere eksiksiz şekilde sahipseniz. Scorp uygulamasına mail atarak hesap silme işleminizi başlatabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*