Simply Auto Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji Simply Auto Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Simply Auto Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

smply auto

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren mobil uygulamalar sayesinde kullanıcıların büyük bir kısmı akıllı cihazlarından son derece kolay bir şekilde gündelik işlerini yapabilmektedir. Kimi kullanıcılar mobil uygulamalar vasıtasıyla finansal işlemlerini kimi kullanıcılar ise araç bakım işlemlerinison derece kolay bir şekilde yapabilmektedir. Araçlarını yakından takip etmek isteyen kullanıcıların karşısına ise Simply Auto uygulaması çıkmaktadır. Peki, Simply Auto nedir, özellikleri nelerdir? Birçok araç kullanıcısı tarafından merak edilen ve son dönemlerde sıklıkla araştırılan bu sorunun yanıtını dilerseniz gelin birlikte inceleyelim.

Simply Auto Nedir?

PEGİ 3 firması tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıma sunulan Simply Auto, mobil araç bakım uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir. Söz konusu uygulama sayesinde kullanıcılar, araçlarının kilometre bilgisini kolaylıkla takip edebilmektedir. Peki, günümüzün en önemli araç servis bakım uygulamalarından biri olan Simply Auto uygulamasının özellikleri nelerdir?

İlgili: Google Play Store’da PEGI Ne Anlama Geliyor?

Simply Auto Özellikleri

Geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıcılara sunulan mobil araç bakım uygulaması Simply Auto özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar söz konusu uygulama sayesinde araçları ile ilgili istatiksel bilgilere ulaşırken aynı zamanda bu bilgileri son derece kolay bir şekilde paylaşabiliyor. Dilerseniz mobil araç uygulamasını gelin yakından inceleyelim.

Grafiksel Bilgiler

Mobil uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde kullanıcılar, araçlarının bilgilerine grafiksel olarak ulaşabiliyor. Söz konusu uygulama ile birlikte araç kullanıcıları son derece kolay bir şekilde kilometre takibi yapabiliyor, güncel maliyetleri bulabiliyor veya yakıt arttırma yolları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

Fatura Paylaşma Özelliği

Kullanıcılar araçlarıyla ilgili her türlü faturayı ve dökümanı son derece kolay bir şekilde mobil uygulama içerisinde saklayabiliyor. Ayrıca dileyen kullanıcılar, sakladıkları faturaları ve dökümanları dijital bir şekilde mail adreslerine yollayabiliyor.

Yakıt Takibi

PEGİ 3 firması tarafından kullanıma sunulan araç bakım uygulaması vasıtasıyla son derece kolay bir şekilde yakıt takibi yapabilirsiniz. Dileyen kullanıcılar haftalık, dileyen kullanıcılar aylık dileyen kullanıcılar ise yakıt takibini 4 aylık periyotlar ile takip edebilmekte ve takip edilen bilgileri saklayabilmektedir. Saklanan bilgiler ise istenilmesi durumunda son derece kolay bir şekilde bulut ortamına aktarılabilmektedir.

Simply Auto Nasıl İndirilir?

Günümüzün en popüler araç bakım uygulamalarından biri olan Simply Auto ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu mobil uygulamayı Android veya İOS cihazlarına indirmek isteyen kullanıcılar, aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerine tıklayabilir.

  •  Simply Auto uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.
  • Simply Auto uygulamasını ücretsiz bir şekilde İOS cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.

 

Bir yorum bırakınız...

*

Apple TV

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Yazımızda detaylı şekilde Apple TV nedir? ne işe yarar? Açıklamaya çalışacağız. Bildiğiniz ...
lol hata

League Of Legends (LOL) Client Açılmıyor Sorunu Çözme Yöntemleri

League Of Legends (LOL), Riot Games tarafından geliştirilmiş çok oyunculu strateji türü ...
windows 10 ses sorunu

Windows 10 Hoparlör Cızırtı Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilmiş işletim sistemidir. Hoparlör, elektrik akımı değişikliklerini ses ...
mac ve android

Android’i Mac İle Senkronize Etme Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş Linux ...
pubg fps

PUBG Lite FPS Gösterme Ve FPS Yükseltme Adımları

PUBG Lite oyuncuları için FPS Gösterme ayarları sayesinde hem lobi hemde oyun ...
kahve falı

Android ve İOS Kahve Falı Uygulamaları

Kahve falı, Türk kahvesini içtikten sonra fincanı kapatıp soğumasını sağlayarak, içerisinde çıkan ...
Bu Uygulama Bilgisayarda Çalışmıyor

Windows 10 “Bu Uygulama Bilgisayarınızda Çalışamıyor” Hatası ve Çözüm Yöntemi

Windows 10 bilgisayarda Oyun ya da program yüklerken, bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor ...
steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...