Simply Auto Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Simply Auto Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

smply auto

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren mobil uygulamalar sayesinde kullanıcıların büyük bir kısmı akıllı cihazlarından son derece kolay bir şekilde gündelik işlerini yapabilmektedir. Kimi kullanıcılar mobil uygulamalar vasıtasıyla finansal işlemlerini kimi kullanıcılar ise araç bakım işlemlerinison derece kolay bir şekilde yapabilmektedir. Araçlarını yakından takip etmek isteyen kullanıcıların karşısına ise Simply Auto uygulaması çıkmaktadır. Peki, Simply Auto nedir, özellikleri nelerdir? Birçok araç kullanıcısı tarafından merak edilen ve son dönemlerde sıklıkla araştırılan bu sorunun yanıtını dilerseniz gelin birlikte inceleyelim.

Simply Auto Nedir?

PEGİ 3 firması tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıma sunulan Simply Auto, mobil araç bakım uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir. Söz konusu uygulama sayesinde kullanıcılar, araçlarının kilometre bilgisini kolaylıkla takip edebilmektedir. Peki, günümüzün en önemli araç servis bakım uygulamalarından biri olan Simply Auto uygulamasının özellikleri nelerdir?

İlgili: Google Play Store’da PEGI Ne Anlama Geliyor?

Simply Auto Özellikleri

Geçtiğimiz yıllar içerisinde kullanıcılara sunulan mobil araç bakım uygulaması Simply Auto özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar söz konusu uygulama sayesinde araçları ile ilgili istatiksel bilgilere ulaşırken aynı zamanda bu bilgileri son derece kolay bir şekilde paylaşabiliyor. Dilerseniz mobil araç uygulamasını gelin yakından inceleyelim.

Grafiksel Bilgiler

Mobil uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde kullanıcılar, araçlarının bilgilerine grafiksel olarak ulaşabiliyor. Söz konusu uygulama ile birlikte araç kullanıcıları son derece kolay bir şekilde kilometre takibi yapabiliyor, güncel maliyetleri bulabiliyor veya yakıt arttırma yolları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

Fatura Paylaşma Özelliği

Kullanıcılar araçlarıyla ilgili her türlü faturayı ve dökümanı son derece kolay bir şekilde mobil uygulama içerisinde saklayabiliyor. Ayrıca dileyen kullanıcılar, sakladıkları faturaları ve dökümanları dijital bir şekilde mail adreslerine yollayabiliyor.

Yakıt Takibi

PEGİ 3 firması tarafından kullanıma sunulan araç bakım uygulaması vasıtasıyla son derece kolay bir şekilde yakıt takibi yapabilirsiniz. Dileyen kullanıcılar haftalık, dileyen kullanıcılar aylık dileyen kullanıcılar ise yakıt takibini 4 aylık periyotlar ile takip edebilmekte ve takip edilen bilgileri saklayabilmektedir. Saklanan bilgiler ise istenilmesi durumunda son derece kolay bir şekilde bulut ortamına aktarılabilmektedir.

Simply Auto Nasıl İndirilir?

Günümüzün en popüler araç bakım uygulamalarından biri olan Simply Auto ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu mobil uygulamayı Android veya İOS cihazlarına indirmek isteyen kullanıcılar, aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerine tıklayabilir.

  •  Simply Auto uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.
  • Simply Auto uygulamasını ücretsiz bir şekilde İOS cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.

 

Bir yorum bırakınız...

*