Yeni Çıkan Telefonlar Arasına Katılacak Vivo X50 Lite’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı | Sonsuz Teknoloji

Yeni Çıkan Telefonlar Arasına Katılacak Vivo X50 Lite’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Yeni çıkan telefonlar arasına yakın bir zaman diliminde katılacak olan Vivo X50 Lite, muhtemelen kısa süre içerisinde tanıtılacak. En son çıkan telefonlar arasında yerini yakın zamanda alması beklenen cihazın 8 GB RAM kapasitesi bulunduracağı ve diğer bazı özellikleri Google Play Console listesinde ortaya çıktı.

Vivo X50 Lite

Yeni çıkan telefonlar tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Birçok yeni akıllı telefon hali hazırda tanıtılmışken, Vivo X50 Lite gibi tanıtılmayı bekleyen yeni cihazlarda mevcut. Vivo şirketinin cihazı tanıtmasına az bir süre kala önemli bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler, diğer birçok cihazda olduğu gibi yine sertifika sitesi sayesinde gözler önüne serildi.

Yer alan bilgiler arasında cihazın RAM kapasitesinden tutun, işlemcisine kadar birçok önemli bilgi mevcut. Cihazın özelliklerine geçmeden önce Vivo X50 Lite’ın diğer güçlü yeni çıkan telefon modelleri, en son çıkan telefonlar gibi olmadığını belirtelim. Kısacası cihaz güçlü bir amiral gemisi özellikleri taşımıyor ancak özellikleri oldukça ideal seviye de bulunuyor. Lafı daha fazla uzatmadan X50 Lite özelliklerine birlikte göz atalım.

Vivo X50 Lite Özellikleri ile Orta Seviye Yeni Çıkan Telefonlar Arasına Adını Yazdırabilir

Vivo X50 Lite özellikleri

Yeni çıkan telefonlar, her zaman en üst düzey özelliklerle gelmezler. Vivo X50 Lite’da tam olarak bu cihazlardan birisi. Cihazın özelliklerinin üst düzey olmadığını tekrar belirtelim. Ortaya çıkan özelliklere göre orta seviyelerde bir cihaz olacak olan X50 Lite, bakalım bizlere neler sunuyor?

Snapdragon 665 İşlemci

OPPO dahil birçok markanın özellikle fiyat performans telefonlarında kullandığı bir işlemci olan Snapdragon 665, Vivo X50 Lite cihazında da bulunuyor. Bu durum cihazın fiyatının uygun seviyelerde olabileceğine işaret ediyor diyebiliriz. Snapdragon 665, orta seviyelerde iyi performans sunan 8 çekirdekli bir işlemci. Son olarak bu işlemcinin içerisinde Adreno 610 isimli grafik işlemcisini bulundurduğunu da belirtelim.

8 GB RAM Kapasitesi ve 2340×1080 Çözünürlüğünde Ekran

Yazımızda daha önce de cihazın 8 GB RAM kapasitesi bulundurduğunu belirtmiştik. Bu RAM kapasitesinin diğer yeni çıkan telefonlar ile karşılaştırıldığında orta seviyelerde bir cihaz için oldukça yeterli olacağını söyleyebiliriz. Hatta günümüzde birçok cihazın hala 4 GB RAM sunduğunu düşündüğümüzde 8 GB RAM kapasitesi fazlasıyla yeterli gibi gözüküyor. Ekran kısmına döndüğümüzde cihazda 2340×1080 çözünürlüğünde bir ekran olacağını görüyoruz. Yani cihazın ekran çözünürlüğü de FHD+ olarak gelecek ve bu da yine orta sınıf bir cihaz için oldukça ideal olarak görülebilir.

Android 10 işletim sistemi

Vivo X50 Lite işletim sistemine baktığımızda aslında şaşılacak bir durum olmadığını görüyoruz. Birçok cihaz doğal olarak Android 10 ile birlikte piyasaya çıkıyorlar. Google Play Console listesinde yer alan bilgiye göre X50 Lite içerisinde de Android 10 (SDK 29) işletim sistemi yer alacak.

Vivo X50 Lite Fiyatı Belli Oldu mu?

Diğer yeni çıkan telefonlar gibi merakla beklenen Vivo X50 Lite sadece özellikleriyle ortaya çıktı. Yani Vivo X50 Lite fiyatı cihaz tanıtılmadığı için henüz belli olmuş değil. Biz sadece Google Play Console’da ortaya çıkan Vivo X50 Lite özellikleri hakkında sizlere kısaca detaylar vermeye çalıştık.

Bir yorum bırakınız...

*