ySense Nedir? Nasıl Para Kazanılır ve Nasıl Ödeme Alınır? | Sonsuz Teknoloji

ySense Nedir? Nasıl Para Kazanılır ve Nasıl Ödeme Alınır?

ysense

Günümüz şartlarında pandemi olayları kendini bizlere kabul ettirmeye başlamışken, evlerimizde kaldığımız süreçlerde iş yaşantımız ve gelir elde etme olanağımız azaldı. Hal böyle olunca insanlar internet ve teknolojinin nimetlerinden faydalanmak için çeşitli yollara başvurdu. İnternetten para kazanma yöntemleri olarak en sık duyduğumuz yöntem ise şüphesiz anket doldurarak para kazanma yöntemidir.

Anket doldurma sektöründe en başarılı işleyişe sahip olan ySense anket doldurma platformunu tanıtmak istedim. Bu siteyi tanıtmamdaki amaç, kazançları USD bazında yatırdıkları için daha fazla kar elde edilebilmesidir.

YSense Nedir?

Ysense kullanıcılarına günde 2 ila 5 anket daveti yollayarak USD bazında kazanç almalarını sağlayan bir platformdur. Kullanıcılar bu anketleri doldurduklarında anket değerine göre dolarlarını kazanabilirler. Anket sayısı her gün aynı olmayabilir, anket yollama kriterlerinin başında profil bilgilerinizin anketlere olan uyumluluğu vardır.

Anket değerleri genellikle 0.30$ – 0.80$ arasında olabilmektedir. Çok büyük kazançlar olmamasına rağmen her gün anket alacağınızı hesaba katarsak 1 ay içinde güzel meblağlara ulaşabilmeniz mümkündür.

Ysense’ye Nasıl Kayıt Olunur?

ysense giriş

 1. https://www.ysense.com/ adresine giriş yapın.
 2. Ekrandaki panelden e-posta ve şifrenizi girdikten sonra “Join now” butonuna basın.
 3. 3 aşamadan oluşan paneldeki bilgileri kayıt edin, yönlendirilmeyi bekleyin.
 4. Ardından mail adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayın, hesabınızı onaylayın.
 5. Ysense adresine tekrar döndüğünüzde size anketlerin kilidini açmak için, sizin bilgilerinizi isteyen kısa bir anket doldurmanızı isteyeceklerdir. Bilgilerinizi doğru girmeniz gerekir aksi takdirde anketlerinizde tutarsızlık olacağından kazanç elde edemeyebilirsiniz.
 6. Anketler hesabınız oluştuktan ertesi gün ya da gecesinde hesabınıza gelecektir.

Ysense’den Daha Fazla Nasıl Kazanılır?

Bu platformda sadece anket doldurarak para kazanılmıyor, çeşitli bonuslar alarak ve görevleri tamamlayarak da para kazanabilirsiniz.

Teklifler bölümünden çeşitli teklifleri tamamlayabilirsiniz. Bu teklifler genellikle yapılabilir ve basit tekliflerdir. Örneğin bir Android uygulamasını telefonunuza indirip açmanızı isteyebilir ya da bir oyunu indirip belirtilen seviyeye gelmenizi isteyebilirler. Bunları yapmak tamamen isteğinize kalmış bir durumdur. Tekliflerin detaylarını incelemeden hareket etmemenizi tavsiye ederim.

Görevler bölümünden verilen çeşitli görevleri yerine getirmeniz istenir. Burada fazla görev olmayacaktır o yüzden bu bölümü sık ziyaret etmenize gerek yok.

Ortaklık bölümünde ise sizin hesabınıza özel olarak tanımlanmış referans linkinizi arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza ya da sosyal medya platformlarında paylaşarak getirdiğiniz referanslardan kazanmanıza olanak sağlar.

Günlük Kontrol Listesi, sizlere sayısı belirtilmiş olan görevleri yerine getirdiğinizde bonus dolar vermektedir.

YSense Addon Paneli, sitenin sayfasında değilken bile size anket ve teklif geldiğinde haber veren bir chrome uzantısıdır. İnternette dolaşırken eklediğiniz bu uzantı anketler geldiğinde size gösterecektir. Ayrıca panelden, kazandığınız kazançlarınızı da görebilirsiniz.

Nasıl Ödeme Alınır?

YSense ödemelerini düzenli olarak yatıran güvenli bir platformdur. “Account summury” kısmına girip, bakiyenizi “Available Balance” yazan yerden öğrenerek “cashout” ile ödeme seçeneklerine ulaşarak ödeme işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Burada;

 • Skrill
 • Payoneer
 • Paypal
 • Amazon BT
 • Amazon ES

Vb. pek çok farklı ödeme sistemi bulunuyor.

En düşük limitte ödeme alabileceğiniz hesap Skrill hesabıdır. Toplam 5.05$ kazanca ulaştığınızda ödeme alabilirsiniz.

 

Bir yorum bırakınız...

*