60x Zoom Özellikli Realme X3 SuperZoom Tanıtım Tarihi Duyuruldu | Sonsuz Teknoloji

60x Zoom Özellikli Realme X3 SuperZoom Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Realme X3 SuperZoom telefonun tanıtım tarihi resmi olarak duyuruldu. Tanıtımı yapılacak olan akıllı telefonun en önemli özellliği 60x Zoom özelliğine sahip olmasıdır.

Realme X3 SuperZoom

Realme firmasının amiral gemisi 60x yakınlaştırma özelliğine sahip Realme X3 SuperZoom akıllı telefonun tanıtım tarihi 26 Mayıs olarak resmen duyuruldu. Kamera özellikleri ile ön plan açıkacak olan telefon, yakınlaştırma özelliği fotoğraf çekme meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı.

Realme X3 SuperZoom Özellikleri

60x realme akıllı telefon

60x Zoom ile dikkatleri üzerine çeken akıllı telefon Realme X3 SuperZoom özellikleri herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Realme Hindistan Başkanı Madhav Seth, geçtiğimiz gün Realme X3 SuperZoom, 60x ile çekilen bir Samanyolu fotoğrafı ile 60x’a kadar olan zoom özelliğinin kalitesini ortaya koydular. 60x Zoom özelliğiyle dikkatleri çeken akıllı telefonda 13 MP periskop sensör lens kullanıyor. Bu sensöre destek verecek ana kameralardan birisi ise 64 MP olacak.

60x Zoom kullanılacak Realme X3 SuperZoom cihazda işlemci olarak Qualcomm’un son nesil yonga seti Snapdragon 855+ yer alacak olan akıllı telefonda Android 10 işletim sistemi, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı olacak.

Realme X3 SuperZoom, kamera ve işlemci özelliklerinin yanı sıra pil özelliği de dikkatlerden kaçmadı. Akıllı telefonun 30 W hızlı şarj desteğine sahip 4.200 mAh piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Realme X3 SuperZoom Fiyatı

60x gibi Zoom özelliği ile gelen Realme X3 SuperZoom fiyatı henüz belliğ değil ancak fiyatını ve başka ne gibi özellikler sunacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Bir yorum bırakınız...

*