AirPods Benzeri 5 Muhteşem Kablosuz Kulaklık | Sonsuz Teknoloji

AirPods Benzeri 5 Muhteşem Kablosuz Kulaklık

iphone airpdos

Kablosuz kulaklık cihazları günümüzün en popüler teknolojik ürünlerinden biri olarak bilinmektedir. Kulağın içerisinde duran bu minik aygıt sayesinde, isteyen kullanıcılar rahatlıkla müzik dinleyebilmekte, isteyen kullanıcılar da telefon görüşmelerini yapabilmektedir.

Saatler boyunca kullanılabilen bu teknolojik ürün, son dönemin en popüler cihazları haline geldi. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan AirPods isimli kulaklık birçok kişinin ilgisini çekti. Her ne kadar birçok kişinin ilgisini çekse de cihazın fiyatı oldukça pahalı. Hal böyle olunca birçok kullanıcı alternatif kulaklıklar aramaya başladı. Bizlerde sizler için alternatif kablosuz kulaklıklar listemizi hazırladık. Listemizi gelin birlikte inceleyelim.

Jam Live True Kablosuz Kulaklık

jam live true

Jam Live True, şık tasarımının yanı sıra uygun fiyat yapısıyla oldukça dikkat çekiyor. Her ne kadar uygun fiyat yapısıyla da dikkatleri üzerine çekse de cihaz kullanıcılara standart bir kullanım sunuyor. Gelen çağrıları yanıtlama veya reddetme özelliğinin yanı sıra, 3 saatlik müzik dinleme süresiyle dikkatleri üzerine çeken cihaz, 10 saat içerisinde tam şarj olabiliyor.

Cihazın en büyük özelliklerinden biri de şarj kılıfının Android cihazlarla uyumlu olması. Kullanıcılar bu sayede mobil cihazlarını şarj edebiliyor. Standart bir kullanım deneyimi sunan Live True kablosuz kulaklığın fiyatı ise 1315 TL olarak biliniyor. Fakat söz konusu cihazı alışveriş sitelerinde, kampanya dönemlerinde daha uygun fiyata bulunabiliyor.

Jabra Elite Active 65t Kablosuz Kulaklık

jabra elite

Son dönemin en dikkat çeken ürünlerinden biri olan bu kulaklık, dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Suya ve düşmeye dayanıklı olan cihaz kullanıcıları epey mutlu ediyor. Ses kalitesiyle göz dolduran cihaz, aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Standart bir kullanım için oldukça ideal olan bu ürünün fiyatı ise 1000 TL olarak biliniyor. Söz konusu cihazı, farklı alışveriş sitelerinde daha ucuza alabilmek mümkün.

Huawei FreeBuds 3

Huawei Free Buds 3

Son dönemin en popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Huawei firması, kablosuz kulaklık pazarında da adından söz ettiriyor. Huawei FreeBuds 3 ismi verilen cihazın en büyük özelliği ise hem Android işletim sisteminde çalışması hem İOS işletim sisteminde çalışabilmesi.

Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken cihaz, Bluetooth 5.1 teknolojisini de destekliyor. Hızlı Bluetooth teknolojisi sayesinde, kullanıcılar daha kaliteli bir ses deneyimi yaşıyor. Gürültü azaltıcı özelliği ile dikkatleri üzerine çeken cihazın fiyatı ise 900 TL olarak biliniyor.

Xiaomi Redmi Airdots

 

Xiaomi Redmi Airdots

Siyah renk seçeneği ile piyasaya çıkan cihaz da Bluetooth 5.0 teknolojisi yer alıyor. Oldukça şık tasarıma ait kulaklık, 12 saat içerisinde tam kapasite şarj olabiliyor. Tam kapasite şarj olan cihaz kullanıcılara 4 saat boyunca aralıksız müzik veya görüşme imkanı sunabiliyor. Kısıtlı özelliklere sahip bu ürünün fiyatı ise 300 TL olarak biliniyor.

Samsung Galaxy Buds+ Kablosuz Kulaklık

 

samsung kulaklık

 

Son dönemin en dikkat çeken ürünlerinden biri olan Samsung Galaxy Buds+ şık tasarımıyla göz dolduruyor. Cihazın en büyük özelliklerinden biri de sesinizi gürültüden koruyabilmesi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar en gürültülü ortamlarda bile rahatlık konuşabiliyor. Tam dolu kablosuz kulaklık ile 11 saat boyunca kesintisiz müzik dinleyebilmek mümkün.  Ayrıca sadece 10 dakikalık bir şarj ile bu cihazı 3 saat boyunca kullanmak mümkün. Oldukça kaliteli olan bu ürünü alışveriş sitelerinde 900 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Bir yorum bırakınız...

*

udf dosyası

UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Çevirme

UDF dosyası, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi (UYAP) programında kullanılan belge türüdür ...
2021 için SEO

SEO Teknikleri Nelerdir? – 2021

SEO, işletmelerin ve reklam geliri olan web sitelerinin göz ardı edemeyeceği bir ...
Android TV Box

Android TV Box Nedir? Android TV Box Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Android TV Box kavramı son zamanlarda sıkça duyulmaya başlanan kavramlardan birisi Peki, ...
Windows 10 açılırken açılan klasörler ve programlar

Windows 10’da Programların ve Klasörlerin Yeniden Açması Nasıl Durdurulur?

Windows 10 bilgisayarda bir program açıkken bilgisayarı kapattığınızda veya yeniden başlattığınızda, Windows ...
gmail-karanlık-mod3

Gmail’de E-postaya Son Kullanma Tarihi Nasıl Eklenir?

Gmail ile gönderilen e-postalar için son kullanma tarihi ayarlayabilirsiniz. E-posta karşıya ulaştıktan ...
Excel Tablo Oluşturma

Excel’de Satırları Sütunlara – Sütunları Satırlara Dönüştürme

Excel’de yaptığınız bir çalışmada verileri dikey sütunlar halinde girmeye başladıysanız ve daha ...
Facebook Canlı Yayın

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır? 

Facebook canlı yayın özelliği, son dönemlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Söz ...
TikTok Mavi Tik

TikTok Mavi Tik Nasıl Alınır? Kimler Mavi Tik Alabilir?

Birçok TikTok Kullanıcısı TikTok mavi tik nasıl alınır? Sorusunu merak ediyor. Çünkü ...