Android Telefonunuzdaki Silinen Her Dosyaya Ulaşmanın Kolay Yolu | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Android Telefonunuzdaki Silinen Her Dosyaya Ulaşmanın Kolay Yolu

EaseUS-Data-Veri-Kurtarma

Akıllı telefonlarda yapacağınız yanlış bir tuşlama sonucunda kaybedebileceğiniz rehber, video, fotoğraf, dosya veya herhangi bir veriye tekrardan ulaşmak, bilgisayarlarda olduğu gibi geri dönüşüm kutuyla mümkün olmuyor.

Silinen hiçbir dosyayı geri alamazken, her zaman sorunlar yaşabildiğiniz gibi; eğer Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa, artık ulaşmak çok kolay. EaseUS MobiSaver for Android Free 5.0 sayesinde, kaybettiğiniz ve sildiğiniz tüm dosyalara tek tıkla ulaşmak, birkaç dakika içerisinde geri getirmek mümkün bir hal alıyor.

Tamamen ücretsiz ve 20 MB boyutunda olan programı bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirmeniz ve kurulumu gerçekleştirmenizle birlikte, ihtiyacınız olan her türlü dosyaya ve veriye ulaşmanız da mümkün olacak.

Her zaman problem yaratan Android akıllı telefonlarınızdaki verilerinizin kaybolmaması için dikkatle işlemler yapsanız dahi, bir kişinin numarasını silmek yerine tüm numaraları silebilir, toplu seçimlerde istemediğiniz fotoğrafları da kaybedebilirsiniz. Üzülmenize artık gerek yok. EaseUS veri kurtarma programı sayesinde, hangi veri olursa olsun, geri almak çok kolay.

Telefonumda Sildiğim Verileri Nasıl Geri Alabilirim?

Telefonunuzda uzantısı ne olursa olsun tüm dosyalarınıza, rehberinizden sildiğiniz kişilerinize, fotoğraflara, videolara ve her türlü ses kaydına sorunsuz olarak ulaşmak, silmiş olsanız bile geri getirmek için EaseUS programını kullanabilirsiniz. İlk olarak indirmeniz gereken programı, https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html adresinden sağlıklı bir şekilde indirebilirsiniz. Siteye girdikten sonra karşınıza çıkan Free Download bölümüne tıklayarak indirebileceğiniz uygulamayı, diğer programlarda olduğu gibi kurulum sağlayabilirsiniz.

Setup dosyasını sorunsuz olarak açıp, daha sonra adımları takip ederek birkaç dakika da bilgisayarınıza yükleyeceğiniz programın ana sayfasında karşılaşacağınız uyarı, telefonunuzu bilgisayarınıza bağlama uyarısıdır.

eadeUS

Andorid işletim sistemine sahip olan telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. Tek tıktan sonra, aşağıda yer alan görüntüdeki gibi cihazının markası ve modeli belirecektir.

eadeUS 2

Cihazınızın markasını ve modelini doğru olarak gördükten sonra, taramaya başlamak, silinen bütün verilerinize en iyi şekilde ulaşmak için yapmanız gereken tek şey; yine sol tarafta yer alan ‘’One click of find lost data!’

’ bölümüne tıklamanızdır. Tıkladıktan sonra, direkt olarak taramaya otomatik bir şekilde başlayacak program, sizlerde bitiş süresiyle ilgili de tahmini bir değer verecektir.

eadeUS3

Tarama işlemi sonlanana kadar beklemeniz, kayıp yaşamamanız için önemlidir. Ardından, tarama bitişiyle birlikte silmiş olduğunuz rehber, fotoğraflar, video, ses, dosya ve tüm verilerinize sorunsuz olarak ulaşmış olacaksınız. Ekranda bulunacak alandan seçeceğiniz verileri kurtarmak için, ‘’Recover’’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Hem ücretsiz, hem kaliteli bir kullanım için EaseUS veri kurtarma programını tercih edebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*

windows-10üü

Windows 10 Oyun Çubuğu İle Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

Windows 10’da ekran kaydı ve ekran görüntüsü almak, ek bir uygulamaya gerek ...
apple page

Apple Pages Uygulamasında Grafik Ekleme Nasıl Yapılır?

Pages, Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve kullanıma sunulan kelime işlemci ...
motorolla fusion

Motorola One Fusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En önemli markalardan bir tanesi olarak bilinen Motorola firması, geçtiğimiz günlerde yeni ...
sanallaştırma teknolojisi

Sanallaştırma Teknolojisi (VT) Nedir? Etkinlik Durumu Nasıl Kontrol Edilir?

Sanallaştırma teknolojisi sahip olduğunuz cihazın işlemci, bellek, hafıza gibi birimlerini birden çok ...
excel alt

Excel’de Veri Alt Toplam Kullanımı Nasıl Yapılır?

Excel’de veri alt toplam kullanımı son derece basit bir yöntem ile kolaylıkla ...
görünmez adam

Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi!

Leigh Whannell ‘in Görünmez Adam filmi gerçek mi oluyor? Filmde geçen olaylar ...
xbox ücretsiz oyun

Xbox Game Pass Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte ...
explorer kaldırma

Internet Explorer Tamamen Kaldırma Windows 10 / 8 / 7

Internet Explorer bir zamanlar Windows kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılmaktaydı. Fakat artık ...