Xbox Project Scarlett Yakında Xbox Project Scarlett Ne Zaman Çıkacak ve Özellikleri Ne Olacak?Geliyor | Sonsuz Teknoloji

Xbox Project Scarlett Ne Zaman Çıkacak ve Özellikleri Ne Olacak?

Xbox Project Scarlett

Ülkemizde pek tutulmasa da dünya genelin de oldukça popüler olan Xbox platformu yakında yeni konsolunu piyasaya çıkaracak. Xbox yeni konsolu 2020 yılında oyun severler ile bulaşacağı açıklandı. Microsoft yeni konsoluna Xbox Project Scarlett ismini verdiği biliniyor.

Yeni konsolun piyasada ki gelmiş geçmiş en güçlü konsol olacağı söyleniyor. Yeni konsol ile ilgili Microsoft üzerinden gelen bilgilerde konsolun 8K desteği olacağı yönünde. Oyun severlerin beklentileri karşılayacak gibi gözüküyor. Önümüzde ki aylar da konsol ön siparişe açılacağı da gelen bilgiler arasında.

 Yeni Oyun Canavarı Xbox Özellikleri

Microsoft dan gelen bilgilere göre piyasaya dünyanın en güçlü oyun konsolu sıfatı ile çıkacağı yönünde. Hali hazır da Xbox One X kullanan kullanıcıların aklında ki soruda cevaplanmış oldu. Yeni konsol şu an piyasanın en güçlü konsolu olan Xbox One X den daha güçlü olacağı biliniyor.

Xbox Project Scarlett ise 8K desteğe sahip olacağı AMD işlemci kullanacağı yine gelen bilgiler arasında yerini alıyor.

Konsol şu an kullandığı RAM miktarından daha güçlü bir RAM kullanacağı biliniyor. Birçok oyuncunun en çok görmek istediği olay ise fps olarak bilinmektedir.

Xbox Project Scarlett bize 120 fps oyun deneyimini sunacak. Birçok kullanıcı şimdiden oldukça merak ettiği konsol 2020 yılında piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Xbox Project Scarlett SSD kullanılmasından dolayı daha hızlı ve daha stabil bir performans sergileyeceği üzerinde duruluyor.

Xbox Project Scarlett 2020 Yılında Bizlerle

Microsoft oyun canavarı Xbox Project Scarlett 2020 yılında bizlerle olacak. Yeni konsolun henüz fiyatı açıklanmadı. Fakat yeni konsol ile birlikte şu an sır gibi saklanan konsola özel oyunla piyasaya çıkacağı dedikodusu oldukça fazla. İlerleyen dönemde ön siparişe açılacak konsol piyasa da en çok beklenen ürünlerin arasına şimdi den girmeyi başardı.

Bir yorum bırakınız...

*