Anneler Gününde Alınabilecek 5 Teknolojik Hediye | Sonsuz Teknoloji

Anneler Gününde Alınabilecek 5 Teknolojik Hediye

anneler günü hediye

Anneler gününün yaklaşmasıyla birlikte, birçok kişide tatlı bir telaş oluştu. Oldukça özel bir gün olan ve yılda yalnızca bir gün kutlanan anneler günü için şimdiden hediye alma yarışı başladı. Bazı kişiler standart hediyeleri alırken bazı kişiler ise annelerine teknolojik hediye alma çabası içine girdi. Peki oldukça özel bir gün olan anneler gününde hangi teknolojik hediyeler alınabilir? Son günlerin en merak edilen sorusunu gelin birlikte yanıtlayalım.

IROBOT Braava Jet 240 Akıllı Süpürge

akıllı süpürge

Anneler gününde alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden biri de kuşkusuz akıllı süpürgeler. IROBOT Braava Jet 240 isimli akıllı süpürge sayesinde temizlik işlemleri artık sanıldığından daha kolay. Cihazda bulunan sensörler vasıtasıyla hareket eden süpürge, köşe noktalarını bile kolaylıkla temizleyebiliyor. Parke, fayans veya taş gibi zeminlerde çalışabilen IROBOT Braava Jet 240 fiyatı ile dikkat çekiyor. Akıllı süpürge 2.000 TL fiyat etiket ile teknoloji mağazalarında satılıyor.

Samsung Galaxy 42 mm Akıllı Saat

akıllı saat

Samsung Galaxy 42 mm oldukça şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Anneler gününde alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan bu cihaz hem Android hem İOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Dayanıklı yapısıyla göz dolduran Samsung Galaxy 42 mm fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu akıllı saat 2.000 TL fiyat etiketiyle teknoloji mağazalarında bulunabiliyor.

Redmi Note 8 Akıllı Cep Telefonu

redmi note 8

Anneler günü için akıllı telefon bakan kişilerin karşısına Redmi Note 8 isimli cihaz çıkıyor. 48 MP arka kamerasının yanı sıra 13 MP çözünürlüğüne sahip öz çekim kamerasıyla dikkatleri üzerine çeken cihaz sayesinde birçok güzel anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Android 9 işletim sistemiyle çalışan ve makul fiyatıyla dikkat çeken bu cihazı 1.900 TL fiyat etiketiyle teknoloji marketlerinde bulabilirsiniz.

Motorola Sphere Bluetooth Hoparlör

Sphere Bluetooth Hoparlör

Müzik dinlemeyi seven annemiz var ise alınabilecek en güzel teknolojik hediye belki de Bluetooth hoparlördür. Motorola Sphere Bluetooth hoparlör sayesinde müzik keyfi katlanarak devam ediyor. 22 Saate kadar kullanım imkanı veren bataryasıyla dikkatleri üzerine çeken cihaz sıvı temasına da oldukça dayanıklı. Motorola firmasının geliştirdiği Bluetooth hoparlör 1.450 TL fiyat etiketiyle teknoloji mağazalarında.

Vestel DPF 1010 Dijital Fotoğraf Albümü

dijital fotoğraf albümü

Anneler günü için alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri de dijital fotoğraf albümleridir. Vestel firmasının geliştirdiği dijital fotoğraf albümü sayesinde birçok fotoğrafı tek bir çerçeve içerisinde görebileceğiz. Vestel DPF 1010 dijital fotoğraf albümünün fiyatı ise sadece 250 TL.

Bir yorum bırakınız...

*